Sigortam Net şirketinden iş teklifi geldi

Bence pazarlık yapsanda değişmez.

Adamlar yüzsüz bunu teklif ederken utanmıyorlar. Şirket olarak da çalışanlarına verecekleri değer düşük olacaktır. Benim içime sinmez orada çalışmak.
Ustam vallahi benimde içime sinmiyor :) Pazarlık yapmayı dahi istemem ama yok iş yok :D 3 yıldır iş bulamıyorum

Kardeşim "asgari" ücret vasıfsız eleman ücretidir. Verirsin eline kalıp bağlar verirsin fabrikaya banttaki eşyaları düzenler. Verirsin bişey yükler kaldırır. Arkadaşın deneyimi var ve üniversite mezunu.

Hocam birde CV nizi gerçekten gözden geçirin büyük i leri silin kötü gözüküyor ve freelance olarak cv uzmanları var onlardan yaptırabilirsiniz tabi şuan çoğu yapay zeka ile yapıyor. Güzel bir şablon bulup kendiniz de yapabilirsiniz

Arkadaşlar, satış sonrası için müşteri temsilciliği pozisyonu için bir teklif geldi ve yarın görüşmeye davet ettiler.
Şartları haftanın 5 günü, asgari ücret maaş dedi arayan kişi. Sizce ne yapmalıyım? Yani ben, kendimi asgari ücretlik bir kişi olarak görmüyorum açıkçası, onca tecrübem vs. var ve üniversite mezunuyum, gerçekten verilen teklif asgari ücret mi?

CV'Mİ İnceleyerek yorum yapmanızı rica ediyorum.
Eki Görüntüle 1949785
Hocam asgari ücrete çalışmayın çalışırken ben ne yapıyorum diye düşünürsünüz. Bir de sizin Amazon işiniz vardı yattı mı o iş? Yanlış anlamayın meraktan soruyorum.

Hocam asgari ücrete çalışmayın çalışırken ben ne yapıyorum diye düşünürsünüz. Bir de sizin Amazon işiniz vardı yattı mı o iş? Yanlış anlamayın meraktan soruyorum.
Valla hocam o iş yattı :) en son güncellemiştim.. olmadı

Günümüzde iş bulmak saçma hâle geldi. Ya tanıdık vasıtasıyla bilgi sahibi olduğun alanda işe giriyorsun ya da şu kadar deneyim bahanesiyle red yiyorsun. Vasfın yüksek olsa bile zor.

Valla hocam o iş yattı :) en son güncellemiştim.. olmadı
Anladım hocam üzüldüm adınıza. Amazon’a bir girebilseydiniz iş bitmişti de sağlık olsun. Asgari ücrete çalışmanızı tavsiye etmem. Gerçi birkaç yıldır arıyorsunuz. Elinizde bir teklif varken değerlendirilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı