Sigortasız Kredi Nasıl Çekilir?

NuteLya

Kilopat
Daha fazla  
Kolay gelsin iyi forumlar herkese. Arkadaşlar ben sanal ortamdan geçimimi sağlıyorum. Bir yere bağlı sigortam veya çalışan olma söz konusu değil. Bankalar ile de çok sıkı fıkıyım ancak kredi çekmek için gelir belgesi istiyorlar. 4 ay önce araç alırken 140 bin TL nakit verdim 20 bin TL ihtiyaç kredisi istedim vermediler. Çektiğim bankadaki kredi kartı limitim 15 bin TL öyle düşünün. Şimdi ben düşen faiz oranları ile birlikte ev almak istiyorum. Nakit olarak da 150 bin TL param var. Üzerine de yine 150 bin TL civarında kredi çekmek istiyorum ancak başvuru bile yapmadım çünkü gelir belgesi istenildiği zaman bir şey gösteremiyorum. Oyunlardan, YouTube, Instagram, Twitch, turnuvalar, al-sat vesaire bunlardan para kazanıyorum. Bunlar için de gelir bildiğiniz gibi öyle aylık 2 bin TL olarak gösterilmiyor. Fikri olan var mıdır? Kredi için nasıl bir yol izlenebilir? Kredi puanım da yüksek ancak müşteri temsilcim de biz sizi banka olarak tanıyoruz ancak genel müdürlük tanımadığı için gelir belgesi istiyor diyor. Çalıştığım şube bu yüzden kredi veremiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam doğru prosedür böyle işliyor. Aslında geliriniz çok iyi paranız var ama ellerinden bir şey gelmez. Devlet bankaları ile görüşebilirsiniz.
Başka şansınız maalesef yok.

Kefil göstererek kabul edilme şansı var mı ?
Kefil vesaire o işlere girmem ya. Ev sahibi olalım derken elimizdekilerden de oluruz hiç gerek yok.
Peşin alışveriş yapabilecek durumdasınız. Ev için biraz daha zaman lazım demek ki.
Sizce biryer ile anlaşıp sigortamı kendim yatırıp çalışan olarak göstersem kendimi? Bu şekilde birşeyler duymuştum yapılabilir mi?

Geri
Yukarı