Sık sık elektrik kesintisi sonrası PC'de sıkıntı olur mu?

Ajan053

Centipat
Daha fazla  
Evde haftada 1 elektrikler gidiyor. Üst üste gittiği de oluyor. Akım korumalı priz var fakat ne kadar korur bilmiyorum. Başka tür önlemler almaya gerek var mı yoksa akım korumalı priz yeter mi?

Evde haftada 1 elektrikler gidiyor. Üst üste gittiği de oluyor. Akım korumalı priz var fakat ne kadar korur bilmiyorum. Başka tür önlemler almaya gerek var mı yoksa akım korumalı priz yeter mi?

Bütçe varsa UPS alınabilir. Sistem özellikleri nedir? PSU markası ve kalitesi çok önemli.

PC de 80Plus sertifaksı vardır üstelik akım korumalı priz kullanıyorsun sanırım bir sorun olmaz @Ajan053 UPS alman garanti olur

PSU sağlamsa hiçbir şey olmaz hocam priz almışsınız zaten bir de bilgisayarla işiniz bittikten sonra direk PSU düğmesinden kapatın ben öyle yapıyorum sizin bahsettiğin durumu bende yaşıyorum.

Thermaltake H330 Tempered Glass 650W​

Bu PSU var elimde. Zamanında sıkıntı çıkarmaz diye almıştım.

Sorun olacağını sanmıyorum hocam bütçe var ise UPS alabilirsiniz.

Thermaltake H330 tempered glass 650W​

Bu PSU var elimde. Zamanında sıkıntı çıkarmaz diye almıştım

Evin yenimi evin sigorta kısmında akım koruması var diye biliyorum istersen bir araştır eğer yoksada UPS almanı öneriyorum

Geri
Yukarı