Sıkılınca evde yapılabilecek şeyler

Ben de bunları söyleyecektim ama bir aksiyon arıyor sanki. Soğan ile en fazla gözleri yaşarır diye bu seçeneği sunmadım. Az klozet şamandırası ile uğraşsın. O soğuk su ile teması hissetsin. Tam tüm sistemi montajladım derken bir contadan su aksın.
Ben yapay zeka ya absürt şeyler yarattırıyorum.

Hocam siz arkadaşa elini attığı yeri batırıp tüm haftalık iş çıkartmak istiyorsunuz herhalde 😄.

Ayrıca tuvalet bozulursa evden de çıkmak zorunda. Yakında cami bulmak ve bu saatte imamı ikna etmek zorunda. Hep aksiyon bunlar. Ya tamir et ya da evden çık.

En iyisi mutfağa girmek.

Patatesli poğaça, patatesli börek, şekerpare, sütlaç, pisküvit pastası falan yapılır veya fırında tavukta güzel bir seçenek.

Fırına tavuk verdiğimde tepsiye yarım su bardağı kadar da su ekleyip fırına veriyorum tavuğu, pişmeye yakınken de fırının derecesini yükseltiyorum, tavuğun içi pişmiş ve sulu iken dışındaki derisi çıtır çıtır oluyor.

Bir de kaydırmayı* da eklemek isterim.
İsteğe bağlı olarak harcını siz belirleyebilirsiniz, favorim peynirlisi. Suda pişirdikten sonra üzerine domates sosu eklenince güzel gidiyorm

En iyisi mutfağa girmek.

Patatesli poğaça, patatesli börek, şekerpare, sütlaç, pisküvit pastası falan yapılır veya fırında tavukta güzel bir seçenek.

Fırına tavuk verdiğimde tepsiye yarım su bardağı kadar da su ekleyip fırına veriyorum tavuğu, pişmeye yakınken de fırının derecesini yükseltiyorum, tavuğun içi pişmiş ve sulu iken dışındaki derisi çıtır çıtır oluyor.

Kilo aldırır. Benim yöntemi uygulasa yemek de yiyemez. Kilo da verir.

Salonun ortasında 24 saatlik Fortnite müziği açıp dans etmek olabilir. Ne oluyor diye bakmaya gelen aile üyelerine de aldırış etmeden bu kadim dansı tamamlamak.(!)

Şaka bir yana kitap okuyup bilgisayarda rastgele videolar izleyebilirsiniz, saracaktır.

Merhaba arkadaşlar, evde sıkıldım yapabileceğim her şeyi yaptım aşağı yukarı film izledim oyun oynadım vb vb yapacak hiçbir şeyim kalmadı. Ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?
Gitar bul kendine ve çalama, eğlenceli oluyor.

Geri
Yukarı