Sıkılınca evde yapılabilecek şeyler

LazanyaliAnanas

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, evde sıkıldım yapabileceğim her şeyi yaptım aşağı yukarı film izledim oyun oynadım vb vb yapacak hiçbir şeyim kalmadı. Ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

Geç oldu yat uyu artık.
Haber kanalı izleyebilirsin, savaş var biliyorsun.
Masterchef izleyebilirsin, belki Twitch izleyebilirsin.
Kurtlar Vadisi'ne başla.

Son düzenleme:
Ev yerine dışarıda da aktiviteler yapabilirsiniz arkadaşınız varsa AVM'lerde dolaşabilirsiniz. Dışarı değil de evde aktivite istiyorsanız yemek yapabilirsiniz hiç denemediğiniz bir yemeği. Pasta kek gibi şeyler yapabilirsiniz.

Bulaşıkları yıka, dolabını düzenle, odayı temizle.

Bence boş kalınca en iyi aktivite yemek yapmak. Ben boş kalınca yemek yapıyorum böylece akşama karnım doyuyor hem de zaman geçiyor. Birde çok sıkılırsam İngilizce speaking çalışıyorum öyle de vakit geçiyor.

Bence boş kalınca en iyi aktivite yemek yapmak. Ben boş kalınca yemek yapıyorum böylece akşama karnım doyuyor hem de zaman geçiyor. Bir de çok sıkılırsam İngilizce speaking çalışıyorum öyle de vakit geçiyor.

Ben de bunları söyleyecektim ama bir aksiyon arıyor sanki. Soğan ile en fazla gözleri yaşarır diye bu seçeneği sunmadım. Az klozet şamandırası ile uğraşsın. O soğuk su ile teması hissetsin. Tam tüm sistemi montajladım derken bir contadan su aksın.

Ben de bunları söyleyecektim ama bir aksiyon arıyor sanki. Soğan ile en fazla gözleri yaşarır diye bu seçeneği sunmadım. Az klozet şamandırası ile uğraşsın. O soğuk su ile teması hissetsin. Tam tüm sistemi montajladım derken bir contadan su aksın.
Hocam siz arkadaşa elini attığı yeri batırıp tüm haftalık iş çıkartmak istiyorsunuz herhalde 😄.

Geri
Yukarı