Sıkılınca ne yapılmalı?

Bilmiyorum hocam bizde yarış stresi de olduğu için olabilir. Hatta bazen zevk değil de eziyete dönüşürdü.

Haklısın dostum pahalı bir spor. Bırak almayı sporu bıraktığımdan beri elimde kalan üç bisikleti ve malzemeleri satamadım yaklaşık bir sene olmasına rağmen. Kamp yapmayı bir tecrübe et derim eminim zevk alırsın. İmkanın varsa atıcılık vs. de yapabilirsin rahatlatıcı olduğunu düşünüyorum.
İmkanım var Allah'a şükür. Atıcılık (Ok) dersleri almıştım 8. sınıfta. Tekrar gitmek istiyorum ama yaylar bisikletten daha pahalı :D. ama kamp yapmayı en yakın zamanda deneyeceğim.

Öncelikle selam arkadaşlar. Nereden başlasam bilemiyorum. Pandemi başlangıcından beri evde artık kafayı yiyeceğim. Çok sıkılıyorum evde durmaktan, monitöre boş boş bakıp müzik dinlemekten bıktım. Arkadaşlarımla dışarı çıkmak istiyorum çok fazla arkadaşım yok hepsinin kendi grupları var. Bugün mesela kimse bir yere gelmiyor, bazı arkadaşlarım diğer arkadaşlarıyla buluşuyor. Çok sıkıldım tek başıma olmayı hiç sevmiyorum. Tek başıma gezmek, bir şeyler yapmakta istemiyorum. Kız arkadaşım ve günlük hayatta konuşabildiğim birileri de yok. Bir kızla konuşmaya çalışsam ya sevgilisi oluyor ya da hiç sohbet bile etmiyor. Çoğu arkadaşım da öyle. Ne yapacağımı hiç bilmiyorum büyük bir boşluktayım. Yapabileceğim, birşeylerle ilgilenebileceğim şeyler önerebilir misiniz?
Sıkılınca tekrar Witcher 3'e başlanıp farklı sonla bitirilmeli. :)

Üşengeç biri değilsen hobi edinebilirsin resim cizmek yazılım öğrenmek vsvs bende boşboş takılıyorum üşengeç olduğum için uğraşasım gelmiyor hobilerle.

Umarım tekrar kendinle barışırsın hocam. Mutlu olmanı temenni ederim.
Teşekkürler kankam. Sen de mutlusundur inşallah.
Hayyar profil fotoğrafın çok güzel ya.
:D Teşekkür ederim ama o güzelliği poki'ye borçluyuz gibi :D
Sıkılınca tekrar Witcher 3'e başlanıp farklı sonla bitirilmeli. :)
Witcher 3 sarmadı ve ortalarında bırakmıştım. Technopat'ta bir konuda da yazmıştım tekrar şans vereceğim diye. Bir ara oynayacağım.
Hiç sıkılmıyorum çünkü oturduğum yerden oyun kodları kazanıyorum. 🙃😎
Nasıl hocam? anlat yararlanalım :D
İlk olarak oyun oynarım ama o da ne PC kaldırmıyor koş internet kafeye PUBG Steam zamanı :D
Oyun oynamak artık çok ilgi çekici değil maalesef :(
Üşengeç biri değilsen hobi edinebilirsin resim cizmek yazılım öğrenmek vsvs bende boşboş takılıyorum üşengeç olduğum için uğraşasım gelmiyor hobilerle.
Önceki mesajlara bakabilirsin aklına gelebilecek çoğu şeyi yaptım ( Yazılım ve resim çizmekte dahil).

Geri
Yukarı