Sıkılmaktan nasıl kurtulunur?

sdttnavsr

Decapat
Selam. Size bir konu hakkında danışmak istiyorum. Okul kapandığından beri canım aşırı derece sıkkın. Bunun bir nedeni yok ve bu sıkkınlıktan kurtulamıyorum. Önerileriniz nelerdir?

Selam. Size bir konu hakkında danışmak istiyorum. Okul kapandığından beri canım aşırı derece sıkkın. Bunun bir nedeni yok ve bu sıkkınlıktan kurtulamıyorum. Önerileriniz nelerdir?

Hocam insanlar sıkılmaktan da sıkılıyor :D ben bana saracak oyunlar buldum vakit geçiriyorum. Size de öneririm nostaljik olur, evde CD yazmak eski videoları editlemek. Ben arabaya CD müzik yazıyorum mesela. Küçük hobiler edinmek gibi gibi. Hayaller kurmak vs. birçok şeyler var aslında ama biz keşfedemedik. Canım sıkılınca odamdaki amfiden Full basslı müzik açıyorum neşem yerime geliyor. Bir sürü şey var aslında sizin keşfetmeniz gerek.

CR felan oynayabilirsin fena sarıyor. GFN'den oyunlara bakabilirsin ya da kitap felan okuyabilirsin. Dışarı çıkabilirsin. DC'den arkadaş edinebilirsin, Minecraft sunucularına katılabilirsin. Ben bunları yapıyorum. Easter Gamers TV mesela RDR 2 başladı o fena sarıyor ona da bakabilirsin. CharmQuell yayınlarına bakabilirsin.

İşe gir. Yeni arkadaşlık, gelen parayla yeni hobiler vs.

Maalesef işe girsem bile verecekleri parayla bir şeyler yapmam kısıtlı olacak ve yeni insanlarla kolay bir şekilde kaynaşamıyorum öneriniz için teşekkürler.

Hocam insanlar sıkılmaktan da sıkılıyor :D ben bana saracak oyunlar buldum vakit geçiriyorum. Size de öneririm nostaljik olur, evde CD yazmak eski videoları editlemek. Ben arabaya CD müzik yazıyorum mesela. Küçük hobiler edinmek gibi gibi. Hayaller kurmak vs. birçok şeyler var aslında ama biz keşfedemedik. Canım sıkılınca odamdaki amfiden Full basslı müzik açıyorum neşem yerime geliyor. Bir sürü şey var aslında sizin keşfetmeniz gerek.

İnşallah hocam öneriniz için teşekkürler.

Cr falan oynayabilirsin fena sarıyor. GFN'den oyunlara bakabilirsin ya da kitap falan okuyabilirsin. Dışarı çıkabilirsin. DC'den arkadaş edinebilirsin, Minecraft sunucularına katılabilirsin. Ben bunları yapıyorum. Easter gamers TV mesela RDR 2 başladı o fena sarıyor ona da bakabilirsin. CharmQuell yayınlarına bakabilirsin.

Maalesef oyunlardan gitgide soğumaya başladım diğer söylediklerinizi gözden geçireceğim öneriniz için teşekkürler.

Maalesef hocam durumum yok öneriniz için teşekkürler.

Maalesef işe girsem bile verecekleri parayla bir şeyler yapmam kısıtlı olacak ve yeni insanlarla kolay bir şekilde kaynaşamıyorum öneriniz için teşekkürler.

Maalesef oyunlardan gitgide soğumaya başladım diğer söylediklerinizi gözden geçireceğim öneriniz için teşekkürler.

Hocam boş verin arkadaşlarınızı toplayın bir halı saha yapın bir günlüğünde kurtulursun ya da arkadaşlarınla oynayabileceğin oyun al birlikte oynarsınız.

Tatilde oyunlar sıktıysa ders çalış. Bir nevi sıkılmanı engelliyor.

Hocam boş verin arkadaşlarınızı toplayın bir halı saha yapın bir günlüğünde kurtulursun ya da arkadaşlarınla oynayabileceğin oyun al birlikte oynarsınız.

Hocam birkaç kere denemiştim ama futbolda kötü olduğum için benimle pek oynamak istemiyorlar diğer önerinizi deneyeceğim öneriniz için teşekkürler.

Tatilde oyunlar sıktıysa ders çalış. Bir nevi sıkılmanı engelliyor.

Hocam kaç kere masanın başına otursam da maksimum 1 saat odaklanabiliyorum öneriniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı