Sıkılmamak için neler yapıyorsunuz?

Ben de "ucuzapre" diye bir yerden aldım işte ikincisini verdiler o da bozuldu bir süre sonra. Sizin şansınız. :D bir de siteye bağlı.

Uczpre işte de neden olsa anlamadım ben de oradan aldım. Dediğiniz gibi şans işi. Benim de ilki 2 aydan sonra bozulmuştu 4 TL'ye yarı banlı ihtimal ile elmas hesap aldım hiçbir sunucuda banı yok.

Günlük rutinim:
*7.30 Uyanış*
*8.00 Kahvaltı*
*8.30-13.40 Ders*
*13-40-16.00 Agalarla Boş Yapma Seansı*
*16.30-... Ders*
Buradan sonrası kafama göre 😎.
Arada sırada çaktırmadan oyun oynuyorum 🤫
Benimki(Sizden aldım çaktırmayın :O)
*8.00 Uyanış*
*8.30 Kahvaltı*
*9.00-16.40 Ders*
*16.40-17.20 Agalarla Dinlenme*
*17.20-18.40Ders*
*18.40-19.30 Oyun*

Ekran Alıntısı.JPG

Ders, sonrasında ise bunlar ile günümü geçiriyorum. Soldan sağa sevdiğimden sevmediğime göre sıralı.

Hocam bende de aynı Hunt Showdown çok istiyorum ama alacak param yok. Valorant ve PUBG bir süre sonra sıkıyor oyun bulamıyorum.
İndirimlerde 54,5 TL' ye kadar düşüyor eğer sizin için uygun ise indirimleri takip edebilirsiniz. PUBG' den değil de Valorant'tan ben de sıkılıyorum. Daha doğrusu neredeyse hiç oynamıyorum. Sadece abim veya kardeşim girerse 1 2 el atıyorum.

Bir şeylerle uğraşıyorum. Oyun oynamak artık zevk vermemeye başladı. Bu yüzden ders çalışıyorum, İngilizcemi geliştirmeye çalışıyorum. Sosyalde takılarak hem eğleniyorum hem bilgileniyorum. Ama bu aralar en zevk vereni ders çalışmak oldu. Kendime şaşırıyorum :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı