Çözüldü Sıkıştırılmış bir oyunu RAR'dan çıkarırsak direkt kurulmuş olarak mı çıkar?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

William Crusader

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Yok
Şimdi eğer bir oyunu RAR'dan buraya çıkart yapar isek işlem bittiğinde oyunu Setup'dan kurulmuş gibi mi olur?

O zaman setup dosyaları sıkıştırılmıştır. Sıkıştırma yöntemi bir boyut küçültme aracıdır. Setup kurulmaz yani.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum bu arada eğer bu bahsettiği RAR dosyası FitGirl'e aitse yüksek ihtimalle bilgisayarına virüs sokuyorsun, haberin olsun. FitGirl dosyaları RAR olarak inmiyor, klasör olarak iniyor.

Ayrıca soruna gelirsek, klasörü çıkart ve içindeki setup.exe'yi çalıştır ve oyunu kur. Bu kadar.

Size yardımcı olmaya çalışan insanlara üzgün atmak yerine, sorunuzu tam anlamıyla açıklasanız daha iyi olmaz mı?
Dediğim gibi bir şey olmadığı için üzgün atmıştım.
Fitgirl oyun repackleri yapıyor. Arkadaş siteden oyun indirmiş sanırım.
Yok onla alakası yok. Sadece soru sordum bir hata ile karşılaşmadım.

Kardeşim. Sanırım sen setup olarak indirmişsin. Burada yapman gereken setup dosyasını açıp kurmak. Kurduğun zaman oyun masaüstüne gelecektir. Oradan oynayabilirsin. Bazı oyunlar az yer kapladığı için setup a kurulmadan direkt dosyaları ile RAR'a sıkıştırılır. İndirdiğiniz oyunun adı nedir? Ona göre kesin bilgi vereyim.

Dostum bu arada eğer bu bahsettiği RAR dosyası FitGirl'e aitse yüksek ihtimalle bilgisayarına virüs sokuyorsun, haberin olsun. FitGirl dosyaları RAR olarak inmiyor, klasör olarak iniyor.

Ayrıca soruna gelirsek, klasörü çıkart ve içindeki setup.exe'yi çalıştır ve oyunu kur. Bu kadar.
Oradan indirmedim sadece indirdiğim yer hakkında video yapılmamış ve hızlı indiriyor mu diye sormak istedim.
Kardeşim. Sanırım sen setup olarak indirmişsin. Burada yapman gereken setup dosyasını açıp kurmak. Kurduğun zaman oyun masaüstüne gelecektir. Oradan oynayabilirsin. Bazı oyunlar az yer kapladığı için setup a kurulmadan direkt dosyaları ile RAR'a sıkıştırılır. İndirdiğiniz oyunun adı nedir? Ona göre kesin bilgi vereyim.
Önceden indirmiştim zaten dosya RAR olarak değil.

Geri
Yukarı