Silah sahibi olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kim sana yivli bir 7.62 verir düşündün mu?
Kimse versin istemiyorum zaten kendim almak istiyorum Rusya'da ABD'de insanlar istedikleri kadar silahı para verip alabiliyorlar Türkiye'de de öyle mi diye merak ettim.

Otomatik pompalım var iki tane önemli olan para ruhsatı her türlü alırsın yaşın ve suçun yoksa.

Allah'ım teröristin zaten forumda ne işi olur? :D Konuya gelirsek AK-47 halk tabiri ile Keleş'i alamazsın. Çünkü ülkede otomatik silahların ruhsatı yoktur. Glock 18, tabanca ama yine de yasak. Çünkü otomatik modu var. Yani sen o silahı unut.
Teroristlerin alnında terorist diye yazmıyor bilemeyiz olur mu olur.

Kimse versin istemiyorum zaten kendim almak istiyorum Rusya'da ABD'de insanlar istedikleri kadar silahı para verip alabiliyorlar Türkiye'de de öyle mi diye merak ettim.
Bildiğim kadarıyla Amerika'da silahlanma serbest. Yani belirli bir yaş seviyesine geldikten sonra, parasını verdikten sonra istediğiniz silahı alabilirsiniz.

Otomatik pompalım var iki tane önemli olan para ruhsatı her türlü alırsın yaşın ve suçun yoksa.
Yaş 18 sicilim temiz de arkadaşlar alamazsın diyorlar.

Amerikada yapılan bir araştırmaya göre evde silah bulundurmamak bulundurmaktan daha güvenlidir. Günümüz dünyasında en çok görülen bozukluklardan biriside öfke kontrolü sizi bilemem tabiki ama bu 1 hafta sonra, 1ay sonra, 1 yıl sonra veya 10yıl sonrada kontrol edemeyeceğiniz derecede büyük bir öfke patlaması yaşayabilirsiniz ve o silahı aldığınız güne lanetler edecek bir pişmanlık duyacağınız davranışta bulunabilirsiniz.

Amerika'da yapılan bir araştırmaya göre evde silah bulundurmamak bulundurmaktan daha güvenlidir. Günümüz dünyasında en çok görülen bozukluklardan biriside öfke kontrolü sizi bilemem tabii ki ama bu 1 hafta sonra, 1ay sonra, 1 yıl sonra veya 10yıl sonrada kontrol edemeyeceğiniz derecede büyük bir öfke patlaması yaşayabilirsiniz ve o silahı aldığınız güne lanetler edecek bir pişmanlık duyacağınız davranışta bulunabilirsiniz.

Çok doğru.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı