Sildiğim dosyalar geri dönüşüm kutusunda gözükmüyor

Emirhan Polat

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar herkese. Sorunum sildiğim şeylerin geri dönüşüm kutusunda gözükmemesi. Videolarımı silmiştim ve baktığımda geri dönüşüm kutusunda olmadığını fark ettim. Peki bu dosyalar nerede? Ve geri dönüşüm kutusunda olan bir klasörde geri dönüşüm kutusunu boşalttığımda gitmiyor. Lütfen yardım edin.

Geri Dönüşüm Kutusu çok büyük dosyaları direk siler. Sizi uyarır bu dosyanın büyük olduğunu ve eveti seçerseniz direk silinir. Eğer okumadan evete bastıysanız geçmiş olsun. Bu boyut sınırı Geri Dönüşüm Kutusu'nun ayarlarından yapılabiliyor.

Geri Dönüşüm Kutusu çok büyük dosyaları direk siler. Sizi uyarır bu dosyanın büyük olduğunu ve eveti seçerseniz direk silinir. Eğer okumadan evete bastıysanız geçmiş olsun. Bu boyut sınırı Geri Dönüşüm Kutusu'nun ayarlarından yapılabiliyor.

Dediğiniz şey ile alakası yok. Sildiğim anda geri dönüşüm kutusuna baktım ve dosyalar yoktu ve hiç bir şekilde uyarı gelmedi. Ve dosyalarım gözükmediği gibi resmen kayboldu. SSD'min alanıda aynı kaldı

Geri Dönüşüm Kutusuna sağ tıklayın > Özellikler > "Seçili konumun ayarları" menüsünden "özel boyutu" seçin. Boyutu istediğiniz gibi ayarlayın.
Uyarı gelmesini istiyorsanız özellikler menüsündeki en altta bulunan seçeneği işaretleyin.
fj.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı