Silecek Silme Açısı

TASKINESER

Centipat
Merhaba. İnternette bir türlü bulamadım. En sonunda sanayiye gidip soracağım. Yolcu tarafı silecek kolunun silme açısı arttırılabiliyor mu? Çünkü symbol 2011 aracımda iki silecek arasında yukarıda kalan muska şeklindeki boşluğu da silmesini istiyorum. İlgilenen arkadaşlardan bilgi almak isterim.

Şuanki sileceğin tam orta noktasından hem sağa hemde sola doğru ölçüp kaç cm daha uzun alabileceğinize bakın ve ona göre silecek takın. Silecek kolundan bir ayar yapıldığını daha önce duymadım. Çok uzun olursa eğer hem tavana değer hemde silerken orta noktada birbirine çarpar silecekler.

Hem sağ hem sol iki sileceği de 5 er santim arttırdım. Bu sefer sileceklerin uç noktaları kıvrımlarda havada kaldı. Telli silecek symbol 2011 aracıma olmadığı için aparatlı hibrid silecek aldım. Tabii orjinalden 5 santim daha uzun. Şu an memnunum. Herkese teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.