Silent Hill oyunlarına nasıl başlanmalı?

Valla Bi yerde okumuştum da nereydi unuttum ama konami sh gibi serinin içinden geçti
Yanlış hatıramışsınız hocam, Kojima sadece Metal Gear Solid serisi ile ünlü olmuş biri Death Stranding ve birkaç bilinmedik oyun daha tasarlamıştır.

Silent Hill'i Team Silent ekibi yaratmıştır önemli isimleri; Hiroyuki Owaku yazarı, Akira Yamaoka müziklerin ve seslerin bestecisi ve Masahiro Ito sanat yönetmeni ve yaratıkları dizayn eden kişidir.

Evet Konami kendi oyun IP'lerini çok kötü kullandı zamanında. Şuan toparlamaya çalışıyor bakalım umarım eski günlerine döner. Silent Hill 2 Remake ve Silent Hill F oyununu merakla bekliyorum. Birde filmi çıkacak Return to Silent Hill adında bu da güzel olacak gibi çünkü ilk filmin yönetmeni çekecek.

Yanlış hatıramışsınız hocam, Kojima sadece Metal Gear Solid serisi ile ünlü olmuş biri Death Stranding ve birkaç bilinmedik oyun daha tasarlamıştır.

Silent Hill'i Team Silent ekibi yaratmıştır önemli isimleri; Hiroyuki Owaku yazarı, Akira Yamaoka müziklerin ve seslerin bestecisi ve Masahiro Ito sanat yönetmeni ve yaratıkları dizayn eden kişidir.

Evet Konami kendi oyun IP'lerini çok kötü kullandı zamanında. Şuan toparlamaya çalışıyor bakalım umarım eski günlerine döner. Silent Hill 2 Remake ve Silent Hill F oyununu merakla bekliyorum. Birde filmi çıkacak Return to Silent Hill adında bu da güzel olacak gibi çünkü ilk filmin yönetmeni çekecek.
Ya daha kendi oyunlarını elaleme veren şirket bu bide en iyi oyunlarını gidiyolar mediuma yapanlara veriyolar

Eğer Silent Hill serisine başlamak istiyorsanız ilk üç oyunu oynamanız yeterlidir fakat dördüncü oyun da ilk üç oyun kadar iyidir. Üçüncü oyunun kamera açısından şikayetçi olmuşsunuz fakat Silent Hill serisinin ilk oyunlarında kontroller çok hantal olduğu için oyunu oynarken yeri geldiğinde kamera ile boğuştuğunuz olacak, ama alışırsanız bu size pek sorun etmeyecektir. Silent Hill 3 oynamadan önce Silent Hill 1'i oynamanızı kesin tavsiye ederim(Kendisi bir PS1 oyunu ve PS1 emülatör kurmadan başka bir seçeneğiniz yok), çünkü üçüncü oyun ilk oyunun devamı direk. Silent Hill 2 bu iki oyundan hikayesi tamamen bağımsız, isterseniz direk bu oyundan başlayabilirsiniz ki benim en sevdiğim oyundur kendisi. Ve size önerim oyun herhangi bir kontrolcüyle oynamanız ki daha çok rahat edersiniz.

Ya daha kendi oyunlarını elaleme veren şirket bu bide en iyi oyunlarını gidiyolar mediuma yapanlara veriyolar
Bloober Team korku oyunu olarak deneyimli bir firma ben çoğu oyununu oynadım ve severim. Layers of Fears, Observer, Blair Witch güzel oyunlardı. Medium'u da oynadım kötü oyun sayılmazdı ortalama bir oyundu ben sıkılmadan oynamıştım. Umarım Silent Hill 2 Remake'i güzel yaparlar yoksa baya tepki çekerler çok riskli bir işe kalkıştılar üstesinden gelmeleri lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı