Silentium Navis 240 ARGB v2.1 kablo bağlantısı nasıl yapılmalı?

duncan6767

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir PC topladım. Hayatımda ilk kez sıvı soğutma kullanacağım. Fakat ilginçtir ki işlemci üzerindeki pompanın kablolardan biri ARGB diğeri güç kaynağı. Yani pump fan kısmına takacağım bir 4 pinli kablo yok. Bayağı araştırdım fakat her kes anakartta pump fan olmamasından şikayetçi. Benim anakartımda var giriş var, ama alette 4 pin pump fan soketi yok. Radyatörlere bağlı fanlar 4 pin evet ama kılavuzda onlar CPU fan kısmına takılacak diyor. Bilgisayar masanın üstünde kaldı. Pompanın kablolarının fotoğrafını atıyorum:

IMG_1337.jpeg

IMG_1338.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu ürünü al. Bu üründeki erkek girişi elindeki dişiye tak. İki sata güç kablosunu da güç kaynağına bağla.

hocam bu kabloda 3 pinli. anakarttaki 4 pinli pump fan a hangi kabloyu takacağım benim anlamadığım nokta bu.
Elindeki benim gördüğüm 5v 3 pinli kablo. 4 pin değil o. İyi bakarsan biri kapalı dostum. Benim önerdiğim ürünü al ona bağla. Şuan tam baktım şu ürüne ihtiyacın var

Rgb Convertor 5V Add-Rgb - 12V Rgb Dönüştürme Merkezi 999 TL yerine 649 TL

Bunu alırsan bu üründeki 4 pinli kabloyu anakarta takabilirsin. İlk önerdiğimi.alırsan direk güç kaynağına bağlarsın.

Geri
Yukarı