Silicon Power Ace A55 256 GB SATA 3 SSD İyi midir?

Ben 6 aydır kullanıyorum sorun yok, hız düşmesi vs yaşamadım.
Zaten kaliteli ürün olduğunu düşünüyorum ben. Ben de bir kaç cihazımda kullanıyorum. Yenisinde daha bende sağlık düşmedi yani sizinki %1 düşmüş ama normaldir o. Eskisi biraz düştü, ama çoğunluk olarak hala iyi durumda.

Zaten kaliteli ürün olduğunu düşünüyorum ben. Ben de bir kaç cihazımda kullanıyorum. Yenisinde daha bende sağlık düşmedi yani sizinki %1 düşmüş ama normaldir o. Eskisi biraz düştü, ama çoğunluk olarak hala iyi durumda.
Ben yoğun kullandığım halde iyi bile dayandı diyebilirim, Alınabilir damgası vuruyorum. 😂

SC gibi markalar ülkemizde olmadıkça Hİ Level önerilerine devam eder millet.

Ben yoğun kullandığım halde iyi bile dayandı diyebilirim, alınabilir damgası vuruyorum. 😂

SC gibi markalar ülkemizde olmadıkça hi level önerilerine devam eder millet.

Hayır bir de, fan boyluk yapıp karşı çıkan insanlar varken her ne kadar ülkede olsa da bu markalar, bu kullanıcılar rahat vermez adama.

Mesela 2017'de ben Gamepower klavye almıştım, daha Türkiye'ye ilk geldiği vakitler. Yurt dışında incelemiştim herkes olumlu konuşuyordu, tabii fiyat sınıfına göre. Yıl oldu 2020 klavye hala turp gibi, hiçbir aksilik yok, sert kullanan bir kardeşleriz. Özellikle iş ile ilgili konularda sinirlenince vuran biriyim klavyeye. Gerçekten sapasağlam gidiyor. Şu an forumda konu açsam Gamepower için 2017'de ne dediler ise 2020'de de aynısını dicekler, ama sorsan ne savundukları markayı kullanırlar ne de. Konusu geçen markayı. 3 ayda bozulur onlar vs diyenler çok :D

Lafım o ki, bir ürün kaliteli ise, forumlarda Amazon'da redditte vs doğru yorumu alır. Silicon Power'da dünyanın en iyisi değildir belki ama rakiplerine göre çok daha ilerde. Hemde daha ekonomik şekilde.

Ofise yeni bir kasa alacağız bakalım ona da James Donkey koyasim var. Kullanmadan bilemeyiz sonuçta. Deneyim olsun :D.

Güle güle kullanın siz de, umarım bu seri de bizi memnun edecek silicon power tarafından :)

Hayır bir de, fan boyluk yapıp karşı çıkan insanlar varken her ne kadar ülkede olsa da bu markalar, bu kullanıcılar rahat vermez adama.

Mesela 2017'de ben Gamepower klavye almıştım, daha Türkiye'ye ilk geldiği vakitler. Yurt dışında incelemiştim herkes olumlu konuşuyordu, tabii fiyat sınıfına göre. Yıl oldu 2020 klavye hala turp gibi, hiçbir aksilik yok, sert kullanan bir kardeşleriz. Özellikle iş ile ilgili konularda sinirlenince vuran biriyim klavyeye. Gerçekten sapasağlam gidiyor. Şu an forumda konu açsam Gamepower için 2017'de ne dediler ise 2020'de de aynısını dicekler, ama sorsan ne savundukları markayı kullanırlar ne de. Konusu geçen markayı. 3 ayda bozulur onlar vs diyenler çok :D

Lafım o ki, bir ürün kaliteli ise, forumlarda Amazon'da redditte vs doğru yorumu alır. Silicon Power'da dünyanın en iyisi değildir belki ama rakiplerine göre çok daha ilerde. Hemde daha ekonomik şekilde.

Ofise yeni bir kasa alacağız bakalım ona da James Donkey koyasim var. Kullanmadan bilemeyiz sonuçta. Deneyim olsun :D.

Güle güle kullanın siz de, umarım bu seride bizi memnun edecek silicon power tarafından :)
Reis senin şimdi burda bir yerine laf ederdim 1 ay ban yerim.

Ağzından bal damlıyor bal,
Adata, James donkey,gamepower,everese(bazı ürünler).

Hayatın da görmemiş deneyim etmemiş geliyor burada sağlı sollu sallıyor, yok o böyle kronik,yok o böyle kırık, mouse bozuk, o paraya gider şunu alırım.

Bu kitleden nefret ediyorum, SU650'Yİ forum da 1 kişi önermiyordu 2 adet aldım hala taş gibiler.

JD SSD kimse önermiyordu elimden belki 7 tane geçti hepsi taş gibi hala.

XPG S40G sorunu yaşadım onuda inceledim deneyimlerimi anlattım fanboyluk yapmadım.
Burada ki kişilere maalesef bunu alma şunu alma demelerine zerre güvenmiyorum.
Alışveriş site önerisini dikkate alıyorum.

500 dolarım varda gidip Samsung SSD almadım sanki herkes boş beleş atıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı