Silinen CS:GO Nasıl Geri Yüklenir?

Steam üzerinden kontör ile aldım.

Benim oyun için verdiğim para boşa mı gitti ?

Oyun yüklüyse kütüphanede görünür zaten, oyunu nerden satın almıştın, doğru steam hesabına girdiğinden emin misin?
Ticket mi atmam gerekiyor?

Arkadaşlar ticket atmaya karar verdim. Bu seferde step 2 bölümüne geçemiyorum yardımcı olabilecek var mı?

Oyunu oyna gibi bir seçenek yok. Ne yapabilirim bu durumda?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    164,7 KB · Görüntüleme: 306
Kardeşim kusura bakma ama sen birşey yaparak silmişsin gibi görünüyor. Ben ücretsiz bir oyunu yüklemiştim sonra diskteki dosyaları sil deyince kütüphaneden gitti. Oyunu silmiştim ama senin verdiğin para ziyan olmuş mudur ? Bilmiyorum birileri açık konuşacaktır. Bende steamde yeniyim o yüzden çok bir bilgim yok.

Doğru steam hesabındao olduğunuza emin misiniz?

Kütüphane altındaki yazıya tıklayıp Oyunlar'ı seçin.
oyunlar.png

Ayrıca sağ üstte steam'e girerken kullandığınız kullanıcı adı yer alır, oraya tıklayıp hesap detaylarından satın alma geçmişine bakabilirsiniz.
hesap.png

Arkadaşlar sizlerden çok ama çok özür dilerim. Büyük bir karışıklık olmuş benim 2 tane hesabım vardı biri demirhan07 biride demir_07 ben bunları karıştırdığım için oyunu yükleyemiyorum zanettim. Sorun çözülmüştür konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı