Silinen CS:GO Nasıl Geri Yüklenir?

caner demir

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS GO açılmıyordu ben de kütüphaneden oyunu diskten sil yaptım ve sildim ama şimdi geri nasıl yükleyebilirim bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz ?

Kütüphanede oyunum gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce denetim masasından CS GO'yu kaldırdığınızdan emin olun. Sonra Steam'den tekrar indirin. Eğer kütüphanede gözükmüyorsa da Steam'e ticket atın.

Nasıl ticket atılır? Bana yardımcı olur musun? Ne yapmam gerek? Normalde kütüphanede gözükmesi mi gerekir?

Eğer kütüphanende görünmüyorsa mağazada oyunun sayfasına git, eğer oyuna sahipsen şimdi oyna yazar. Belki oyunu saklamışsındır haberin falan yoktur diyeceğim ama diskten sil işlemini yapman için zaten önce kütüphanede üstüne sağ tıklamış olman lazım.

Kütüphanede gözüküyordu fakat diskten sil işlemini yaptığım için kütüphaneden de silindi. Oyunun sayfasına gittiğimde satın al yazıyor. Bu durumda geri alamayacakmıyım?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı