Çözüldü Silinen dosya geri getirilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KanatsızSinek

Hectopat
Yer
İstanbul / Gaziosmanpaşa
Daha fazla  
Meslek
Turizmde Danışmanlık, Info, Reception
Arkadaşlar ben büyük bir hata yaparak tüm videolarımın bulunduğu dosyayı kaybettim. Telefondan bilgisayara aldığım videoları "videolar" isminde bir dosyada kısa süre masaüstü'nde tuttuktan sonra "kes-yapıştır" yaparak USB'ye aktardım. Daha sonra aktardığım USB'yi bir anlık boş bulunmayla tamamen biçimlendirdim. (geri getirilemeyecek şekilde.) Yani benim için çok değerli olan tam 344 tane videonun, bir sürü anılarımın bulunduğu bir dosyayı kaybetmiş oldum. Gerçekten zor durumdayım arkadaşlar. Masaüstünde belli bir süre bulunmuş ve daha sonra "kes-yapıştır" yapılarak yok edilmiş bir dosyayı geri getirme şansım var mı acaba? Sistem geri yükleme vs. gibi bir yolla geri alınabiliyorsa yardımcı olursanız gerçekten çok ama çok minnettar olurum. Şimdiden teşekkürler.

Not: İşletim sistemi son sürüm Windows 10 ve dosyayı kaybettiğim tarih yaklaşık akşam 17:30 suları.

Çözüm
Arkadaşlar tüm yardımlarınız için hepinize teşekkürler öncelikle. EaseUS Data Recovery isimli programla USB'mi tarattım ve silinen (hatta USB ilk kullanılmaya başlandığı günden itibaren silinen) her şeyi kurtarmayı başardım ve içerisinden kaybettiğim videoları bulup geri yükledim.
Ben para istediğini bilmiyordum özür dilerim ama sorunu çözmüşsünüz iyi günler.
Hiç ama hiç sorun değil. Sizin öneriniz bana ilham verdi ve o sayede bu programı crack'leyip dosyalarımı geri alabildim. Çok teşekkür ediyorum tekrardan size de iyi günler.

Geri
Yukarı