Silinen ekran kartı sürücüsü geri nasıl yüklenir?

Deniz Gemici

Hectopat
Daha fazla  
NVIDIA GeForce GT 520 MX ekran kartı sürücümü aygıt yöneticisinden sildim. Fakat tekrar geri yükleyemedim. Şu an da format atılıyor, bilgisayarıma format atılsa düzelir mi?
Ya da bilgisayarcıya mı göstereyim?

Format atınca sistem direkt olarak silindiği için ekran kartı sürücüsü yüklenmez, uygun olan sürücüyü bilgisayara indirin ve kurun. Sürücü olmadığı zaman görüntü gelmeme sorunu olmaz, korkulacak bir durum değil.

İn
NVIDIA GeForce GT 520 MX ekran kartı sürücümü aygıt yöneticisinden sildim. Fakat tekrar geri yükleyemedim. Şu an da format atılıyor, bilgisayarıma format atılsa düzelir mi?
internetten ekran kartınızın sürücülerini indirin ve kurun çok kolay bir işlem eğer yapamasanız internetten video izleyin.

Aygıt Yöneticisi>Görüntü Bağdaştırıcıları, buradan ekran kartınıza çift tıklayıp "Sürücü" sekmesine gelin ve "Sürücüye Geri dön" e tıklayın.
Ek Açıklama 2020-02-20 222838.png

Hangi sistemi yukluyorsunuz?

Windows 10 ise kendi yukluyor. Ama elle yuklemek isterseniz buradan yukleyebilirsiniz.
Bilgisayarinizin laptop oldugunu varsayiyorum orada '500M series (notebooks) secip altta acilan kisimda 520 MX'i secip aratirsaniz tavsiye ettigi surumu indirebilirsiniz.

Formatla tam tersine tüm sürücüler silinir. Nvidia sitesinden ekran kartı modeline uygun sürücüyü indir ve kur. Bu kadar basit 😀

Ekran kartını ve işletim sistemini seçerek NVIDIA'nın kendi sitesinden yükle.

Format atmayıp sistem geri yükleme yapabilirdin! Format atıldığına göre üretici sitesinden işletim sisteminize uygun sürücüyü indirip kurun.

Format atınca sistem direkt olarak silindiği için ekran kartı sürücüsü yüklenmez, uygun olan sürücüyü bilgisayara indirin ve kurun. Sürücü olmadığı zaman görüntü gelmiyor olmaz, korkulacak bir durum değil.

Kardesim bende crash aliyordum AMD'nin uygulamasını yani driverini sildim simdi goruntu gelmiyor ne yapmam lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı