Silinen fotoğraflar kurtarıldıktan sonra açılmıyor

MarcusAurelius

Kilopat
Sabit diskten silinen fotoğrafları geri kurtardım ancak dosyalar açılmıyor ve "It looks like we don't Support this file format." şeklinde uyarı alıyorum. Bu dosyaları açmanın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurtarma işlemini nasıl yaptınız? Geçtiğimiz gün format atarken SSD yerine HDD'yi biçimlendirdim. Üzerine hiçbir şey yazmadığım için içindekileri kurtarabilirim diye umuyorum fakat nasıl yapsam bilemedim.

Kurtarma işlemini nasıl yaptınız? Geçtiğimiz gün format atarken SSD yerine HDD'yi biçimlendirdim. Üzerine hiçbir şey yazmadığım için içindekileri kurtarabilirim diye umuyorum fakat nasıl yapsam bilemedim.

Ben de disklerle oynarken yanlışlıkla sildim YouTube'dan bir tutorial izliyordum oradaki adımları uygulamıştım. Açıkçası birden fazla kurtarma programı denedim EaseUS, Recuva vs.

Ben de disklerle oynarken yanlışlıkla sildim YouTube'dan bir tutorial izliyordum oradaki adımları uygulamıştım. Açıkçası birden fazla kurtarma programı denedim EaseUS, Recuva vs.
Ama işe yaramadılar, öyle mi? Uzantıları ne olarak görünüyor açılmayan resimlerin? Bir de boyutları önceki halleriyle aynı mı yoksa azalma var mı?

7-Data Recovery Suite ile 3 farklı HDD'in tüm verilerini kurtardım. Bir tanesinde 90 GB Aile albümü vardı hepsini kayıpsız kurtardım. Programın iyi yanı kurtarılan dosyaları klasörleriyle aynı isimde kurtarması. İsimleri saçma sapan hale sokup karışık kurtarmıyor.

Ekleme: Trial sürümde sanırım 1 GB dosya kurtarma limiti var. O yüzden satın almalı ya da başka yollar denemelisiniz.

7-data recovery Suite ile 3 farklı HDD'in tüm verilerini kurtardım. Bir tanesinde 90 GB aile albümü vardı hepsini kayıpsız kurtardım. Programın iyi yanı kurtarılan dosyaları klasörleriyle aynı isimde kurtarması. İsimleri saçma sapan hale sokup karışık kurtarmıyor.

Ekleme: Trial sürümde sanırım 1 GB dosya kurtarma limiti var. O yüzden satın almalı ya da başka yollar denemelisiniz.

Programı denedim dosyaları kurtardı ancak yine aynı şekilde dosyaları açamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı