Çözüldü Windows 10'dan Windows 11'e geçince Razer DeathAdder V2 Pro mouse takılmaya başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

haylex

Hectopat
Merhaba dün Windows 10'dan Windows 11 işletim sistemine geçtim ve dünden itibaren Razer DeathAdder V2 Pro farem takılmaya başladı. Bunun bir çözümü var mıdır? Uzatma kablosuyla kullanıyorum yazılımını silsem de tekrar yüklesem de hep aynı.

Çözüm
Sürücü programı indir bazen bilgisayardan gözükmeyen güncellemeler olabiliyor (maalesef hepsi paralı) elinde başka mouse varsa onu dene.

Konuyu okumadan mı mesaj yazıyorsunuz dedim ya zaten üstde? Yazılımını silip bir daha kurdum diye zaten formattan önce hiçbir sorunu yoktu.
Aynı fare bende var şu an USB donglesi calışmıyor ne yaparsam yapayım muhtelemen garantiye vereceğim bildiğim kadarıyla kronik bir sorunmuş.

Sürücü programı indir bazen bilgisayardan gözükmeyen güncellemeler olabiliyor (maalesef hepsi paralı) elinde başka mouse varsa onu dene.

Konuyu okumadan mı mesaj yazıyorsunuz dedim ya zaten üstde? Yazılımını silip bir daha kurdum diye zaten formattan önce hiçbir sorunu yoktu.

Çözüm

Benim faremin sürümü 2.04.00 olarak gözüküyordu sürücüyü indirerek 2.05.01'e yükseltdim 30 dakika dır oyun falan oynuyorum takılma yok şu an sorun gözükmüyor sağ olun hocam.

Screenshot_7.png

Yeni konular

Geri
Yukarı