Çözüldü Silinen iki klasör yeniden oluşuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

senyorilizm

Decapat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarımın indirilenler kısmındaki şu iki klasörü sildiğim zaman yeniden oluşuyor (geri dönüşüm kutusundan geri gelmiyor). İki klaösürün boyutuda 0b. Malwarebytes ile tarattım virüs olarak gözükmüyor. Yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-06-05 123138.png
    Ekran görüntüsü 2022-06-05 123138.png
    8,9 KB · Görüntüleme: 31
Çözüm
Merhaba bilgisayarımın indirilenler kısmındaki şu iki klasörü sildiğim zaman yeniden oluşuyor (geri dönüşüm kutusundan geri gelmiyor). İki klaösürün boyutuda 0b. Malwarebytes ile tarattım virüs olarak gözükmüyor. Yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?
Hocam kalıcı olarak silin. Yine geliyorsa sahipliği alın ve silin.
Hocam kalıcı olarak silin. Yine geliyorsa sahipliği alın ve silin.

Çözüm
Son düzenleyen: Moderatör:
Yine geliyor hocam.

Hocam kalıcı olarak sildiğimde geri dönüşüm kutusundan gittiği zaman bile geri geliyor.
Hocam üstteki tekniği deneyin. Şöyle söyleyeyim, sağ tarafta bir tane seçenek var "Arşive ekledikten sonra dosyaları sil." diye. O seçeneğin işaretli olduğundan emin olun. Sonra da oluşturduğunuz arşivi silersiniz.

Hocam üstteki tekniği deneyin. Şöyle söyleyeyim, sağ tarafta bir tane seçenek var "arşive ekledikten sonra dosyaları sil." diye. O seçeneğin işaretli olduğundan emin olun. Sonra da oluşturduğunuz arşivi silersiniz.

Dediğinizi yaptım hocam fakat yine geliyor.

Silin hocam. Sistem o klasörü otomatik olarak tekrar oluşturacaktır. Veya ondan önce şunu deneyin: O iki dosyayı başka bir konuma atın, sonra silin.

Hocam klasörü sildim yeniden oluştuğunda dosylarda yeniden oluştu. Bunu tetikleyen bir şeyler var sanırım.

Geri
Yukarı