HDD'de birden çok yeni klasör oluşuyor

adana lima

Hectopat
Daha fazla  
Dün hard diskime bir program indirdim, adını unuttum, o programdan sonra böyle olmaya başladı. Sorunum şu: Tüm izinlerimin olmasına rağmen hard diskimde yeni klasör oluşturuyorum ama normalde 1 tane oluşturması lazımken 4 tane birden oluşturuyor. Görseli bırakacağım zaten. Virüs olmasından şüpheliyim. Böyle bir şey başına gelen oldu mu hiç?

1645688593666.png

Hocam peki HDD doluyor mu depolaması?

Yok hayır tek enteresan olan şey bir klasör oluşturmak isteyince 4 tane birden oluşturması ve silinmemesi bunun yanında bu sorunun olduğu klasörün içindeki klasörlere girmek için izin istemesi örneğin bunun gibi. İzin ver deyince giriyor klasörün içine ve bu bugün olmaya başladı ve geçen akşam indirdiğim programdan diye düşünüyorum. Biçimlendirmeye çalışınca arkada çalışan uygulama veya pencere varmış onları kapat tekrar dene diyor. Bulsam yok edeceğim zaten de görev yöneticisinde dikkatimi çeken aksi bir şey yok.

Dosya Ekleri

• 1645691352611.png
    1645691352611.png
    5,9 KB · Görüntüleme: 16
Yok hayır tek enteresan olan şey bir klasör oluşturmak isteyince 4 tane birden oluşturması ve silinmemesi bunun yanında bu sorunun olduğu klasörün içindeki klasörlere girmek için izin istemesi örneğin bunun gibi. İzin ver deyince giriyor klasörün içine ve bu bugün olmaya başladı ve geçen akşam indirdiğim programdan diye düşünüyorum.
Hocam virüs çıkmıyorsa herhangi bir depolama dolmuyorsa sorun olmaz.Bu arada birşey dikkatimi çekti adanalımısınız qwlkndwqlkd.

Hocam virüs çıkmıyorsa herhangi bir depolama dolmuyorsa sorun olmaz. Bu arada bir şey dikkatimi çekti adanalı mısınız qwlkndwqlkd.

Yok Rizeliyim :D
Hocam virüs çıkmıyorsa herhangi bir depolama dolmuyorsa sorun olmaz. Bu arada bir şey dikkatimi çekti adanalı mısınız qwlkndwqlkd.

Ama aksi bir durum var 2 gün önce böyle saçma bir şey olmuyordu kafayı yiyeceğim vallahi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı