Silinmeyen dosya nasıl silinir?

berkan010

Kilopat
Daha fazla  
Harici Hdd'ye format atmıştım geçici olarak ondan kalan dosyaları silemiyorum. Yeniden dene hatası geliyor nasıl düzeltebilirim? Programfiles, windows klasörleri kaldı öyle biçimlendirmeden silmem lazım nasıl silmem gerekli.

O baya kastırıyor bilgsayarı üzün süre beklemem lazım herhalde normal başka bir program yok mu? Birde onu yükledikten sonra chrome çökmeye başladı virüslüydü herhalde.

Bende hiç öyle bir sıkıntı olmadı. Zaten çok ufak bir program. Başka bir program bilmiyorum. Daha doğrusu kullanmadım. Zaten bunun üzerine bir sürü program var ama araştırdığımda Unlocker'ı tavsiye eden çoktu. Bende memnun kalmıştım. Sizde nasıl böyle oldu anlamadım.

Ben onu tekerar deniyim daha güvenilir bir siteden sağolun teşekkürler önerdiğniz site var mı yada link verebilirmisiniz

Bunu denemiştim zaten ama yaptıktan sonra hata veriyor, biraz öncede denedim yine aynısı oldu bilgisayarı geri yükledim başka bir çare bulup sildim dosyaları yinede teşekkürler

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı