Silinmeyen program nasıl silinir?

cybermaffia

Centipat
Yer
Fırsatlar Ülkesi AMERIKA
Daha fazla  
Meslek
Computer Engineer
Arkadaşlar Assassin's Creed Valhalla indirmiştim oyunun kurulum dosyasını vs. sildim fakat program ekle/kaldır'dan baktığım zaman hala yüklü olduğunu gördüm ve kaldırmaya çalıştığımda böyle bir hata aldım.
Bu programı nasıl silebilirim?

Dosya Ekleri

• resim_2023-01-05_131720698.png
    resim_2023-01-05_131720698.png
    106 KB · Görüntüleme: 63
C:/Program Files (x86) konumuna gidin ve oradan DODI REPACKS'in klasörünü direk silin.
Hocam onu zaten sildim ondan dolayı kaldıramıyor zaten içindeki uninstall dosyası da silindiği için.

Şuanda böyle kalsa da 40gb yer kaplar mı bilgisi olan var mı ?

Son düzenleme:
Bildiğim kadarıyla programı yüklerken veya yanlış bir şekilde silersen arkada dosya bırakıyor aynı sorun bende de olmuştu. Valhalla'yı tekrar indir komple ve ondan sonra sil sorunsuz silinir herhalde. (başıma gelen olay: BlueStacks indirmiştim ve geri silmeye çalıştığımda silinmiyor seninki gibi bir hataya benzer şey alıyordum yanlış silmeye çalıştığım için. BlueStacks'i sildiğim halde arkada dosya bırakıyor silinmiyor. Bs. İ tekrar indirdim ve temiz bir uninstall yaptım. Seninde sorunun böyle düzelir herhalde.) Oyunu Steam'den yüklediyseniz Steam'den kaldırmayı deneyin tek tek dosya silmeyin.

Arkadaşlar Assassin's Creed Valhalla indirmiştim oyunun kurulum dosyasını vs. sildim fakat program ekle/kaldır'dan baktığım zaman hala yüklü olduğunu gördüm ve kaldırmaya çalıştığımda böyle bir hata aldım.
Bu programı nasıl silebilirim?

Denetim Masası'ndan sil de oradanda Denetim Masası bu program yüklü değil kayıt defterinden sileyim mi diyecek o şekilde kalkar oradan.

Geri
Yukarı