Çözüldü Silinmeyen uygulama nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ugamanyak

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar APK bir uygulama indirmiştim yanında başka bir şey daha indi ve isimsiz(null) ve görünümü yok tıklayınca uygulama devre dışı diyor ayarlarına girilmiyor uygulamalarda gözükmüyor yardim edin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240401_192332_One UI Home.jpg
    Screenshot_20240401_192332_One UI Home.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 33
Arkadaşlar APK bir uygulama indirmiştim yanında başka bir şey daha indi ve isimsiz(null) ve görünümü yok tıklayınca uygulama devre dışı diyor ayarlarına girilmiyor uygulamalarda gözükmüyor yardim edin.
Hatırlatma yapayım; telefon da ki virüs koruma programları bir işe yaramıyor. i Butonuna basıp oranın ekran resmini gönder.

Hatırlatma yapayım; telefon da ki virüs koruma programları bir işe yaramıyor. i Butonuna basıp oranın ekran resmini gönder.

işte i düğmesi işey yaramıyor açılıyomuş gibi yapıp kapanıyor son uygulamalardada gözükmüyor

Virus olabilir sistem uygulaması yerine geçti ise. ADB App controll ile kaldırın.
Eve gidince denerim

Yeniden başlatmayı deneyin.
Teşekkür,ederim işe yaradı ama bi sorum olucak ben. uygulamayı indirdiğimde ikiside vardı sildigimde gitmemişti hadi silmeme rağmen gitmeseydi o zaman bi sorun olmazdı ama bu bir uygulama yeniden başlatınca nasıl silindi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı