Siluet Çalışmam

@183206 @Taha E.1907 bir şey anlatmaya çalışmadım aslında, aklımdaki hikaye sağ tarafta çalışan çiftçi/çiftçiler olacak, ortaya köprü yapmakla uğraşan işçiler olacaktı lakin internette bulabildiğim kaynakta kargo taşıyıcısı ve 1 adet çiftçi vardı. Orta kısım boş kalmasın diye maymun siluetlerine bakarken oraya uygun bir maymun bulup koydum.
Hocam kargo çalışanı değil de, tabut taşıyorlar gibi gözüküyor bence.
Maymun olarak doğup, evrilerek, geliştirerek iş-güç sahibi oluyoruz ve eninde sonunda ölüyoruz falan diye düşünmüştüm. :D
Ya da arkadaki ağaçla aynı hizada olduğu için maymun, aslında ağaçta sallanıyor gibi düşünmemizi istemiş olabileceğinizi de düşündüm.
Ama bu sefer tabutçularla çiftçiye anlam bulamadım.
Çiftçi değildir belki de, mezarcıdır. İnsanlar faniliği abartıp, aramızdan ayrılanlar için dram içerisinde değişik duygular yaşıyorken maymun da olaylardan habersiz sallanıyordur ağaçta falan. :D

Hocam kargo çalışanı değil de, tabut taşıyorlar gibi gözüküyor bence.
Maymun olarak doğup, evrilerek, geliştirerek iş-güç sahibi oluyoruz ve eninde sonunda ölüyoruz falan diye düşünmüştüm. :D
Ya da arkadaki ağaçla aynı hizada olduğu için maymun, aslında ağaçta sallanıyor gibi düşünmemizi istemiş olabileceğinizi de düşündüm.
Ama bu sefer tabutçularla çiftçiye anlam bulamadım.
Çiftçi değildir belki de, mezarcıdır. İnsanlar faniliği abartıp, aramızdan ayrılanlar için dram içerisinde değişik duygular yaşıyorken maymun da olaylardan habersiz sallanıyordur ağaçta falan. :D
Bu kadar anlam yükleneceğini açıkçası düşünmemiştim ama kötü de değil sonuçta her göz aynı şeyi görseydi ne sanat olurdu ne de dünya gelişirdi öyle değil mi :) İleride belki bu çalışmam değerlenir :D

Yeni konular

Geri
Yukarı