Çözüldü SilverStone PF240 ARGB ışıkları yanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bilgisayarcı çağırdım oda yapamadı, LED'lerin bozuk olduğunu söyledi. Hepsiburada'yı aradım onlar da iade olamayacağını söyledi, garanti kapsamında değerlendireceklerini söyledi garantiye yollayacağım. Bendeki şans işte :/
Merhaba. Ben de ARGB adaptörünü SATA'ya bağlarken aynı SATA üzerinden HDD'ye de güç vermiştim ve benzer bir sorunla karşılaşmıştım. Belki sizin de öyledir diğer yazmak istedim. Boşta kalan, aynı hat üzerinde başka bir birime enerji vermeyen bir SATA kablosuna takarak denemenizi tavsiye ederim.

PF240'ın montajını yapamayanı çok oluyordu da bozuk olması pek olmazdı, geçmiş olsun.

Ben yine atayım o zaman resimleri.

Merhaba. Ben de ARGB adaptörünü SATA'ya bağlarken aynı SATA üzerinden HDD'ye de güç vermiştim ve benzer bir sorunla karşılaşmıştım. Belki sizin de öyledir diğer yazmak istedim. Boşta kalan, aynı hat üzerinde başka bir birime enerji vermeyen bir SATA kablosuna takarak denemenizi tavsiye ederim.

Deneyeceğim, umarım sorun çözülür sanırım bende CPU'a güç veren SATA'ya takmıstım. Ancak şöyle bir durum da var aargb kablosunu takıyorum sadece onda da yanmıyor. Eğer sorun çözülürse size minettar olacağım :)
Ben yine atayım o zaman resimleri.

Deneyeceğim, umarım sorun çözülür sanırım bende CPU'a güç veren SATA'ya takmıstım. Ancak şöyle bir durum da var aargb kablosunu takıyorum sadece onda da yanmıyor. Eğer sorun çözülürse size minettar olacağım :)

Yok hocam dediğinizi yaptım, alttaki fan yandı söndü yandı söndü sonra gitti, pompa ARGB'si hiç yanmadı. Acaba anakarta bunu ilk taktığımda omu bir şeyi engelledi? Üstte ki yarım yanıyor altta ki geldi birkaç kere yarım yandı pompa hiç yanmadı. Acaba cihaz mı bozuk yazılımsal mı anlayamıyorum ya :/
Güncelleme: Arkadaşlar ürünün bozuk olduğu doğrulandı ve tarafıma yeni bir ürün gönderildi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı