SilverStone PF240 sıvı soğutucunun renkleri kontrol edilmiyor

Eray123567

Centipat
Arkadaşlar başlıkta yazan model sıvı soğutucuya sahibim. Montajını yapıp bilgisayarı açtığımda ışıkları yanmıyordu, sonra bilgisayarı kapatıp açtığımda ışıklar yanmaya başladı fakat 1 fanın rengi farklıydı, sonra fanların ışıkları tamamen gitti. Sadece pompanın ışığı kaldı. Acaba kablolamada bir sıkıntı mı var diye mi böyle yoksa sıvı soğutucuda mı sıkıntı var?

Bağlantıları doğru şekilde yapmamış olabilirsiniz. Buradan rehberi indirip kontrol ediniz. Ona göre bağlantıları yapınız. Kumanda yardımıyla renkler değişiyor. Yakın zamanda ben de aynı ürünü aldım ve taktım. Herhangi bir sorun yaşamadım.

Bağlantıları doğru şekilde yapmamış olabilirsiniz. Buradan rehberi indirip kontrol ediniz. Ona göre bağlantıları yapınız. Kumanda yardımıyla renkler değişiyor. Yakın zamanda ben de aynı ürünü aldım ve taktım. Herhangi bir sorun yaşamadım.
Kumanda ile de kontrol edemedim. Kontrol edip size dönerim. Kablolamayı attığınız linkten bakarak yaptım. Ama rastgele bağladım linkteki gibi önce fanlar sonra pompayı takmadım.
Bağlantıyı yapmak için belirli bir sıra var mı? Yoksa rastgele yapabiliyor muyuz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı