SilverStone PF240 vs XPG Levante 240

Sanırım Rainbow diye fiyatı ucuz. (RBW başka bir şey de olabilir.)
1612791118646.png

ARGB diyor ama. Bu arada o üçlü arasında en iyi 360 mm'lik soğutma olarak Enermax duruyor. Çünkü fanların garantisi 100.000 saatin üzerinde ve 3.6 mm'lik statik basınç değerleri var ve en önemlisi sadece 800 TL.

Eki Görüntüle 870982
ARGB diyor ama. Bu arada o üçlü arasında en iyi 360 Mm'lik soğutma olarak enermax duruyor. Çünkü fanların garantisi 100.000 saatin üzerinde ve 3.6 Mm'lik statik basınç değerleri var ve en önemlisi sadece 800 TL.

Recep baltaşın bir videosu vardı enermax sıvı soğutucu ile ilgili sıvı akıtması alakalı bir sorun vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Threadripper ile ilgili bir serisinde sıkıntı vardı. LiqMax III ve bu modelini birkaç arkadaşım kullanıyor, çok memnun olduklarını söylüyorlar.

Eki Görüntüle 870982
ARGB diyor ama. Bu arada o üçlü arasında en iyi 360 mm'lik soğutma olarak Enermax duruyor. Çünkü fanların garantisi 100.000 saatin üzerinde ve 3.6 mm'lik statik basınç değerleri var ve en önemlisi sadece 800 TL.
ARGB aynen. Oradaki RBW ne ben de tam bilmiyorum. Enermax'ı @enonertetanem göstermişti bana sağ olsun.

240mm almayı düşünürseniz LiqMax III'ün fiyatı çok uygun.

Threadripper ile ilgili bir serisinde sıkıntı vardı. Liqmax III ve bu modelini birkaç arkadaşım kullanıyor, çok memnun olduklarını söylüyorlar.

ARGB aynen. Oradaki rbw ne ben de tam bilmiyorum. Enermax'ı @enonertetanem göstermişti bana sağ olsun.

240mm almayı düşünürseniz liqmax III'ün fiyatı çok uygun.

Enermaxın hangi modeli linki var mı?

Recep baltaşın bir videosu vardı enermax sıvı soğutucu ile ilgili sıvı akıtması alakalı bir sorun vardı yanlış hatırlamıyorsam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video ise böyle şeylerin arada bir olması normal.

Levanteine para verilmez fanları çöpten farksızdır.
Raijintek EOS 360 RBW 360mm 3x12cm Adreslenebilir ARGB PWM Fanlı Intel & AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu | Teknobiyotik bu ne kadar iyi bilemiyorum ancak 360mm için çok uygun bir para.

PF240 tercih edebilirsiniz 240 için enermax 3'te iyidir. Zaten yukarıda @MisakiTaro yollamış.

Arkadaşım enermax aldı gayet memnun ve kasada görünüşu hoş bir ürün bence.

Itsallgoodman. :D niyeyse bunu diyesim geldi.

Liqtech II sanırım.

Peki bu soğutucu alınır mı bu fiyata.

Levanteine para verilmez fanları çöpten farksızdır.
Raijintek EOS 360 RBW 360mm 3x12cm Adreslenebilir ARGB PWM Fanlı Intel & AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu | Teknobiyotik bu ne kadar iyi bilemiyorum ancak 360mm için çok uygun bir para.

PF240 tercih edebilirsiniz 240 için enermax 3'te iyidir. Zaten yukarıda @MisakiTaro yollamış.

Arkadaşım enermax aldı gayet memnun ve kasada görünüşu hoş bir ürün bence.

Yurt dışından geliyor peki garanti kısmında sıkıntı yaşar mıyım?

@@MisakiTaro @@ItsAllGoodman

Yeni konular

Geri
Yukarı