SilverStone Strider Essential 700W 80+ güç kaynağı alınır mı?

AKadir

Hectopat
Bir sistem topladım ve PSU'sunu yanlış seçtim. Şimdi ise 8+4 pin girişine sahip bir PSU arıyorum. Bunu buldum. Sizce nasıldır alınır mı? Daha önce SilverStone kullanan arkadaşlar yorumlarını belirtirlerse memnun olurum. Anakartım X570 TUF ve ekran kartım RX 5600 XT MECH OC.

Son düzenleme:
Ülkemizde pek bilinmese de sağlam markalardan birisidir, iyiler arasında yani. Model olarak bir şey diyemem ama marka olarak iyidir. Eski Corsair VS serisi gibi değilse iyidir.

Bir sistem topladım ve PSU'sunu yanlış seçtim. Şimdi ise 8+4 pin girişine sahip bir PSU arıyorum. Bunu buldum. Sizce nasıldır alınır mı? Daha önce SilverStone kullanan arkadaşlar yorumlarını belirtirlerse memnun olurum. Anakartım X570 TUF ve ekran kartım RX 5600 XT mech OC.

Normalde x570 için 8pin girişli güç kaynaklarının da sorunsuz çalışacağı bilinir. Ama ille de istenen pin sayısı olsun diyorsanız aşağıda paylaştığım ürünün özelliklerinde CPU için sağlanan girişlere yer verilmiş.

Normalde x570 için 8pin girişli güç kaynaklarının da sorunsuz çalışacağı bilinir. Ama ille de istenen pin sayısı olsun diyorsanız aşağıda paylaştığım ürünün özelliklerinde CPU için sağlanan girişlere yer verilmiş.

Önerdiğiniz marka Tayvan malı kapasitörler kullanmış ve teknik özellikler kısmında CPU güç çıkışı yok yazmışlar. Tayvan malı kapasitör mü tercih edeyim yoksa japon malı mı?

Önerdiğiniz marka Tayvan malı kapasitörler kullanmış ve teknik özellikler kısmında CPU güç çıkışı yok yazmışlar. Tayvan malı kapasitör mü tercih edeyim yoksa japon malı mı?

Japonya ve Tayvan genel anlamda Çin'den üstündür zaten. Sizin seçtiğiniz üründe yine 4+4 pin çıkışı mevcut. Cooler Master ile aralarında bir fark olmuyor bu durumda. Eğer x570 için "istenen neyse onu sağlayacağım" diyorsanız 4+4 üstü çıkış sağlayan bir PSU lazım. Önerdiğim güç kaynağında bu mevcut ve kısa devre korumaları da belirtilmiş.

Örnek.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı