Silverstone vs Akasa PSU

eray123

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar topladığım sistemde PSU konusunda kararsız kaldım.

Dark Dragon 3x12cm Fan, 1xUSB 3.0, Pencereli ATX Siyah Kasa

Seçtiğim kasa bu. (Daha uygun fiyatlı ve daha uygun bir kasa biliyorsanız önerilere açığım.)

PSU tercihinde ise şu ikisi arasında kaldım. 500W'ın yeterliliği kafamı karıştırıyor.

SilverStone Strider 80Plus Sertifikalı 500W Güç Kaynağı (Tek 12V Kanal, 38A Akım)

Akasa Viper 600W 80+ Single Rail Güç Kaynağı

Daha uygun fiyatlı ve daha kullanışlı model önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeterliliği değerlendirebilmek için bilgisayarınızın işlemci, ekran kartı gibi özelliklerini yazabilir misiniz.

Yeterliliği değerlendirebilmek için bilgisayarınızın işlemci, ekran kartı gibi özelliklerini yazabilir misiniz.

İşlemci Ryzen 1600.
Ekran kartı şu anlık Sapphire Hd7770 GDDR5 1GB 128bit. Fiyatlar ucuzlayınca Rx580 8GB modeline geçeceğim.

Silverstone artısı fazladan Molex ve PCIe kablo mevcut, Akasa artısı fazladan 100W olması.

Fazladan 100W benim gözden çıkarabileceğim bir sayı eğer sisteme yeterli gelirse.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı