SIM kart değişince numara değişir mi?

TheNorth21

Picopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Merhabalar. Geçen gün Turkcell'den telefon numarası degişikligi istedim. Numara degişti ama telefona format atmama rağmen hala eski numara. SIM kart değiştirmeye gideceğim yarın. Yeni numara mı verecekler yoksa aynı mı kalacak?

Eğer e-SIM değilse format sonrası numara silinmez. Eski SIM kartını herhangi bir telefonda kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yeni numara mı verecekler yoksa aynı mı kalacak?
Yani kısaca eski numara ve eski SIM kartını kullanabilirsiniz.

Yanlış anlamışım. Numaranızı değiştirdiniz ve yeni SIM kartını almadıysanız yeni SIM ve yeni numaranızı kullanacaksınız.

Eğer e-SIM değilse format sonrası numara silinmez. eski SIM kartını herhangi bir telefonda kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yani kısaca eski numara ve eski SIM kartını kullanabilirsiniz.

Yanlış anlamışım. Numaranızı değiştirdiniz ve yeni SIM kartını almadıysanız yeni SIM ve yeni numaranızı kullanacaksınız.

Hocam ben tam anlamadım. Ben perşembe günü 0530'la başlayan numarami 535 ile degiştirdim muşteri hizmetleriden. Fakat SIM kartta 0530 kayitli olduğu için otomatik olarak 530'lu numarayi dolduruyor. Şimdi ben Turkcell'e gidince yeni SIM kart isteyeceğim. Numara 0535'li numara mi kalacak yolsa başka numara mi verecekler?

Hocam ben tam anlamadım. Ben perşembe günü 0530'la başlayan numarami 535 ile degiştirdim muşteri hizmetleriden. Fakat SIM kartta 0530 kayitli olduğu için otomatik olarak 530'lu numarayi dolduruyor. Şimdi ben Turkcell'e gidince yeni SIM kart isteyeceğim. Numara 0535'li numara mi kalacak yolsa başka numara mi verecekler?
Müşteri hizmetleri bilgi vermedi mi?
SIM kartını değiştirmeniz gerektiği hakkında bilgi verdi mi? Biraz daha net bilgi verin bu konuda.

Bayii'ye gidince de durumu anlatırsınız ve ona göre işlem yaparlar.

Müşteri hizmetleri bilgi vermedi mi?
SIM kartını değiştirmeniz gerektiği hakkında bilgi verdi mi? Biraz daha net bilgi verin bu konuda.

Bayii'ye gidince de durumu anlatırsınız ve ona göre işlem yaparlar.

Bana bilgi verilmedi. Hat babamın üzerine. Telefonla Turkcell'i aradık. Temsilciye numara değistirmek istiyoruz dedik. 30TL ücret kestikten sonra robot bize 2 numara söyledi. Biz de birini seçtik. Ama telefonda ve kişilerde hala 0530'lu numara görünmekte.

Bana bilgi verilmedi. Hat babamın üzerine. Telefonla Turkcell'i aradık. Temsilciye numara değistirmek istiyoruz dedik. 30TL ücret kestikten sonra robot bize 2 numara söyledi. Biz de birini seçtik. Ama telefonda ve kişilerde hala 0530'lu numara görünmekte.
Tekrar arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzaktan numara değiştirme hakkında bilgim yok.
Belki birkaç gün içinde değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı