Sim kart destekli tableti telefon gibi kullanma

Tabletim Samsung Galaxy Tab A 7 nasıl arama yapabilirim? Her yolu denedim ama olmuyor, yapamıyorum arama hesabi istiyor. Arama hesabını nasıl kurabilirim?

Örnek vereyim..

Bende SM-P602 var ve telefon özelliği kapalı Türkiye cihazı. Aynı cihaz yurtdışında SM-P601 olarak geçiyor ve arama özelliği aktif.

Şimdi,

P602 cihazıma rootlu şekilde Flashfire programı ile aynı andorid sürümlü P601 romunu flashladığımızda telefon özelliği aktif oluyor. Sizin tabletinizin de yurtdışındaki aynı ürününün romunu kullanarak telefon özelliğini açabileceğinizi düşünüyorum.

Kolay gelsin.

Benim Samsung Tab 3 T827 modele telefon arama özelliği olan T825 ROM'unu kurdum ROM root lu ancak sadece SIM kartı üzerinden mesaj alıp gönderebiliyorum ama arama yapamıyorum telefon meşgule düşüp kapanıyor anlıyacağımız üzere bende ROM yükleme ve root ile olmadı başkaca bir yöntem gelmiş midir acaba?

s9 launcher diye bir program var onu indirip kurunca arama özelliği altta beliriyor benim tablet samsung tab 4 sm-t230 UYARI: bazı tabletlerde sesli arama desteklenmiyor diyebilir.

S9 Launcher diye bir program var onu indirip kurunca arama özelliği altta beliriyor benim tablet Samsung Tab 4 SM-T230 uyarı: Bazı tabletlerde sesli arama desteklenmiyor diyebilir.

Arama özelliği telefon zaten var ama işlevi yok mevcut S9 Launcher o özelliği getirebilir ama sanırım onunda işlevi yoktur ben olayı şuna bağladım sonunda mevcut tabletin SIM kartının IMEI nosu sadece data işlemine izin veriyor ve kaydınında o şekilde yapıldığından sanıyorum telefon arama özelliği gelmiyor ama bu tabletlerin IMEI'lerinin telefon IMEI'leri le değiştirildiğinde arama özelliğinin açılabileceğini umuyorum.

Arama özelliği telefon zaten var ama işlevi yok mevcut S9 Launcher o özelliği getirebilir ama sanırım onunda işlevi yoktur ben olayı şuna bağladım sonunda mevcut tabletin SIM kartının IMEI nosu sadece data işlemine izin veriyor ve kaydınında o şekilde yapıldığından sanıyorum telefon arama özelliği gelmiyor ama bu tabletlerin IMEI'lerinin telefon IMEI'leri le değiştirildiğinde arama özelliğinin açılabileceğini umuyorum.
benim dediğim yani şu her tablette illa gizli bir arama uygulaması vardır o bunu açıyor

Bunu denemek istiyorum, siz denediniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı