Çözüldü Simgeler ve Yazılar Kayıyor

• Konuyu başlatan otm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 8B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

otm

Kilopat
Simgeler ve yazılar -renkleri- bu şekilde kaymaya başladı. Kabloları söküp takınca biraz azalma oluyor ama birkaç saat sonra tekrar bu hale geliyor.

IMG_1925.JPG

Dosya Ekleri

• IMG_1925.JPG
    IMG_1925.JPG
    446,8 KB · Görüntüleme: 99
Çözüm
Panelinde sorun var gibi.
Garantisi varsa servisi ile görüşün.
O da yok. Sanırım rafa kaldırmanın vakti geliyor.
Sorunu çözdüm. Ben HDMI-VGA dönüştürücü kullanıyordum. Sanırım sorun dönüştürücü de. Kabloyu çıkarıp takınca düzeldi. Ancak ufak bir oynamayla yine eskisi gibi oluyor.
Simgeler ve yazılar -renkleri- bu şekilde kaymaya başladı. Kabloları söküp takınca biraz azalma oluyor ama birkaç saat sonra tekrar bu hale geliyor.

Eki Görüntüle 448797
Farklı bir monitöre ya da evinizde TV varsa HDMI kablosuyla deneyin. Sorun devam edecek olursa DDU ile ekran kartı driverini kaldırıp güncel sürümü yukleyin. Değişen bir durum olmazsa, ekran kartının garantisi devam etmekteyse garantiye yollayın.

Farklı bir monitöre ya da evinizde TV varsa HDMI kablosuyla deneyin. Sorun devam edecek olursa DDU ile ekran kartı driverini kaldırıp güncel sürümü yukleyin. Değişen bir durum olmazsa, ekran kartının garantisi devam etmekteyse garantiye yollayın.
Monitöre bağlanan tarafı söküp takınca düzelme oluyor. Ekran kartı kaynaklı olmadığını düşünüyorum. Ayrı bir monitör veya TV'de yok bağlayabileceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı