Sims 4 alınır mı?

destinyy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, kardeşimin Xbox'ta Live indirimi var ve oyunlar ucuza geliyor. Ben de Sims almayı düşünüyorum. Sizce değer mi? Oynayan varsa sıkıyor mu? Görüşlerinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında origin ücretsiz verdi ben oynadım beğendim hatta sims 3 oyununu bile indirim zamanı steam üzerinden aldım gayet keyifli bir oyun ama dlcleri ile almak daha mantıklı sade olunca sıkıcı olabiliyor.

Hocam vallahi zevkli oyun, tanıdığım Sims oynayan birçok arkadaşım kız ve delilerce oynuyorlar (yanlış anlaşılmasın cinsiyet ayrımı yapmıyorum) genel olarak da onlara çok saran oyunlar erkeklere pek sarmıyor ama yine de alınabilir.
Zamanında Origin ücretsiz verdi ben oynadım beğendim hatta Sims 3 oyununu bile indirim zamanı Steam üzerinden aldım gayet keyifli bir oyun ama DLC'leri ile almak daha mantıklı sade olunca sıkıcı olabiliyor.

Evet DLC detayınıda unutmayalım.

Hocam vallahi zevkli oyun, tanıdığım Sims oynayan birçok arkadaşım kız ve delilerce oynuyorlar (yanlış anlaşılmasın cinsiyet ayrımı yapmıyorum) genel olarak da onlara çok saran oyunlar erkeklere pek sarmıyor ama yine de alınabilir.

Evet DLC detayınıda unutmayalım.

Full DLC'ler var

Yeni konular

Geri
Yukarı