Simülasyon teorisini çürütüyorum

Kardeşim seni bu bilimsel açıklamalarından dolayı tebrik ediyor ve geleceğin Elon Musk'ı olarak görüyorum. Bu çok üst düzey bir açıklama. Nesillerce tartışılacak bir konu açtın. Ülkemizde senin gibi insanların olması, umut verici.

Niye vermesin? Belki programcı dalga geçmek için yapar. 😂
Gerçek olsa illa ki bir yerlerde hata çıkardı bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bekle zaten var. 😳 (!)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bekle zaten var. 😳 (!)
Bunu bilemeyiz. Programcı zaman yönetimini de yapabilir, aklımızı silip o hatayı çözer.

Buna ek olarak şu yorumu yapmak istiyorum. Belki de insanlar ayaklandı fakat programcı zamanı geri alıp sorunu çözdü.
Muhtemelen

Bekle zaten var. 😳 (!)
Ya önceden durmadan hataları çözüp zamanı geri sardıysa :D?

Bayağı çürümüş. Bu bahsedilen simülasyon bildiğin Matrix ile aynı, hatta daha gelişmişi. Gerçek hayatı taklit ediyor.

Kardeşim seni bu bilimsel açıklamalarından dolayı tebrik ediyor ve geleceğin Elon Musk'ı olarak görüyorum. Bu çok üst düzey bir açıklama. Nesillerce tartışılacak bir konu açtın. Ülkemizde senin gibi insanların olması, umut verici.
Teşekkürler, bunu paylaştıktan sonra bilim insanları görmüş. Şimdi hazırlanıp bilim adına çalışmaya gidiyorum.

Geri
Yukarı