Simülasyon ve Yarış Oyunları Tavsiyesi

Bütçe belirtin. The Crew 2 öneririm, Assetto Corsa güzeldir. Kupon ise Epic hesabınızda vardır, satın alım yaparken kuponu seçin. 101 liralık Crew 2 Gold, 41 liraya gelecektir.

Bütçe belirtin. The Crew 2 öneririm, Assetto Corsa güzeldir. Kupon ise Epic hesabınızda vardır, satın alım yaparken kuponu seçin. 101 liralık Crew 2 Gold, 41 liraya gelecektir.
Limit yok, simülasyon önerirseniz sevinirim saf simülasyon yanlış anlaşılmış başlık ETS2 gibi Gold Rush The Game gibi meselâ.

Direksiyon seti alacağım hangi NFS leri oynayayım. NFS 2005, Carbon Pro Street, Underground 1-2, Run, Rivals, Payback ve Heat bunların hepsini oynadım.
Forza Horizon 4 de alcağım.
Simülasyon olarak neler önerirsiniz.
Ben direksiyon seti ile NFS serilerinden pek keyif alamıyorum. Çünkü iç kamera yok. Zaten söyleyeceğim en efsane olan NFS oyunlarını da oynamışsın. Direksiyon seti olsun veya olmasın kesinlikle FH 4 oyununun tadına varmalısın. Sadece arkaya müzik açarak offline modda boş boş hiçbir görev yapmadan aracı sürerek saatlerce çıkamadığım oyundur. Simülasyon olarak en gerçekçi olan ama benim henüz oynamadığım iRacing önerim. Ama tek bir fiyat alıp sahip olamıyorsunuz, aylık ödemeniz gerekiyor. Bu yüzden sadece bir oyun için aylık fiyat ödemek ne kadar mantıklı, orası size kalmış.

Geri
Yukarı