Steam Simulator oyunlarına dev zam!

Tek sebebi Erdoğan Erdoğan ve %52 düşünemeyen kitle sayesinde. Erdoğan'ın sebep olduğu o kadar olumsuz şey var ki şu ülke de 100 yıllık cumhuriyet tarihinin en kötü Cumhurbaşkanı olarak tarihe geçti.😁

Goat Simulator'ü Temmuz gibi 3 liraya falan almıştım. ETS 2'ye gelen zamları demiyorum bile.

Neyse ki bende 3 TL'ye alınacak oyun ararken almıştım şu düştüğümüz rezil durumun ülke tarihinde örneği yok.😐😐😐

Son düzenleme:
Bu zamların geleceği belliydi, yapacak bir şey yok. Steam fiyat politikasını da değiştirdi ve artık belli fiyatın altındaki oyunlar Türkiye'den satın alınamıyor. Firmalar da bu güncelleme doğrultusunda oyunlarına zam yapıyor. Fiyatına değse de değmese de bu fiyatlara alışmak gerekiyor, yapacak başka bir şey yok.

Bu zamların geleceği belliydi, yapacak bir şey yok. Steam fiyat politikasını da değiştirdi ve artık belli fiyatın altındaki oyunlar Türkiye'den satın alınamıyor. Firmalar da bu güncelleme doğrultusunda oyunlarına zam yapıyor. Fiyatına değse de değmese de bu fiyatlara alışmak gerekiyor, yapacak başka bir şey yok.
Aynen öyle.

Geri
Yukarı