Sony oyunlarına zam yolda!

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Sony tarafından piyasaya sürülen God of War, Returnal ve Marvel's Spider-Man Remastered gibi popüler PlayStation oyunları bazı ülkelerde zamlandı. Bu ülkeler arasında Arjantin, Kanada, Çin ve Japonya da bulunuyor. Yakın zamanda Türkiye'deki fiyatlar da zamlanacaktır. Elinizi çabuk tutun derim.

Sony tarafından piyasaya sürülen God of War, returnal ve Marvel's Spider-Man Remastered gibi popüler PlayStation oyunları bazı ülkelerde zamlandı. Bu ülkeler arasında Arjantin, Kanada, Çin ve Japonya da bulunuyor. Yakın zamanda Türkiye'deki fiyatlar da zamlanacaktır. Elinizi çabuk tutun derim.

Zamanında iyi ki toparladım oyunları Uncharted Days Gone GoW Detroit falan harbiden hepside sağlam oyun almayan pişman olur.

İnşallah indirim görebiliriz ama böyle giderse 5-10 TL indirim olur :(

Güzel bir indirim olursa alacağım. God of War'ı bir kez bitirdim. Ama yeni oyunu PC gelmeden ilk oyunu bir kez daha bitirmek istiyorum. Elden Ring ve Uncharted için hiçbir fikrim yok.
Spider-Man'i almayı çok istiyorum umarım zamlanmadan alabilirim yoksa cidden üzer. Zamlanırsa o oyuna bir daha para vermem yani.

Spider-Man + Elden Ring mi?
Spider-Man + God of War mı?
Spider-Man + Uncharted mi?

Güzel bir indirim olursa alacağım. God of War'ı bir kez bitirdim. Ama yeni oyunu PC gelmeden ilk oyunu bir kez daha bitirmek istiyorum. Elden Ring ve Uncharted için hiçbir fikrim yok.
Spider-Man'i almayı çok istiyorum umarım zamlanmadan alabilirim yoksa cidden üzer. Zamlanırsa o oyuna bir daha para vermem yani.

Elden Ring verdiğiniz paraya kat kat değebilecek bir yapım.

Hocam paylaşımlı hesapla oynayın Spider-Man'ı Elden Ring + GoW'ya da Uncharted alın. Alabiliyorsanız.

Elden Ring verdiğiniz paraya kat kat değebilecek bir yapım.

Hocam Elden Ring'in o serbest bırakan yapısını çok sevmiyorum. Böyle ne yapacağını bilmez halde kalmak pek hoşuma gitmiyor. Ben böyle bir oyunu bitirebileceğimi zannetmiyorum.

Hocam paylaşımlı hesapla oynayın Spider-Man'ı Elden Ring + GoW'ya da Uncharted alın. Alabiliyorsanız.

Paylaşımlı hesapları çok kullanmadım. Ama Steam'de 500TL kadar para kastım.

İndirim döneminde Spider-Man sitelerde 250TL oluyor. Onu oradan alıp. Kalan 500TL ile bir şeyler almayı düşünüyorum. Sonuçta Steam'de ki parayı çekemiyoruz. Yavaş yavaşta olsa tekrar birikiyor.

Geri
Yukarı