Kitap Simyacı 25. Yıl Özel Ciltli Baskı 70 TL

Bende halen "siparişiniz iptal edildi" durumunda gözüküyor. Yine ne halt yiyor bunlar kim bilir... Kitaplar kargoya vb. verilirse bilgilendirebilir misiniz
1678812012229.png

-
Benim durum da buna dönüştü. Şikayet etmemiş olan arkadaşlar lütfen THH üzerinden e-şikayet oluştursun.

Ben de THH üzerinden şikayetimi oluşturdum. Aynı şekilde benim de mail adresime 2 defa siparişimin onaylandığına dair dalga geçer gibi mesaj geldi.

Gerçekten sıkılmaya başladım bu konu hakkında. Hâlâ herhangi bir dönüş yok. Tanıdığım birçok kişiye artık bu firmayı karalayacağım.

Gerçekten sıkılmaya başladım bu konu hakkında. Hâlâ herhangi bir dönüş yok. Tanıdığım birçok kişiye artık bu firmayı karalayacağım.

Dün kendilerini tekrar aradım. Köklü bir firma olmalarına nazaran bu denli lakayıt ve sorumsuzca iş yapmalarını nedeniyle ağır konuştum. En geç 2 gün içerisinde hesabımda yatacağını bildirdiler ve siparişe not düştüler. Sadece kendim adına değil, bu ürünün siparişini vermiş olan diğer tüm kullanıcılar adına da konuştum. Sizler de bir kontrol edin, belki aynı mesajı görebilirsiniz.

1678960412038.png

Birkaç gün bekleyelim, sonucu birlikte göreceğiz.

Dün kendilerini tekrar aradım. Köklü bir firma olmalarına nazaran bu denli lakayıt ve sorumsuzca iş yapmalarını nedeniyle ağır konuştum. En geç 2 gün içerisinde hesabımda yatacağını bildirdiler ve siparişe not düştüler. Sadece kendim adına değil, bu ürünün siparişini vermiş olan diğer tüm kullanıcılar adına da konuştum. Sizler de bir kontrol edin, belki aynı mesajı görebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1703352

Birkaç gün bekleyelim, sonucu birlikte göreceğiz.
Bende hâlâ yok bir hareket.
-
1678961464602.png

1678968074591.png

-
Haydı bakalııım...

Son düzenleme:
Bugün tutar iadesi yapılmış. THH şikayetim de "Savunması istendi" olarak güncellenmiş, geri çekemedik şikayeti.
Bende o durum da değişmemiş :D Özel operasyon mu çekecekler bakıp görelim..

1679057534115.png

-
Sinirlerimle oynuyorlar ama sakin..

''Siparişiniz onaylanmıştır''

İade edilmiş ödediğim tutar. KitapSeç serüvenim burada bitmiştir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı