Sinan Oğan Erdoğan'ı destekleme kararı aldı

Senin sıkıntın mı var? Adam Selo'yu hapisten falan çıkarmayacak parlementer sistem başkanlık sistemi gibi değil. Selo'nun çıkıp çıkmaması tamamen yargı'ya bağlı olacak, KK kazanırsa. Klasik APK seçmeni daha neyi savunduğunu bilmiyor. Ha bu arada otluklar diğer tarafta.

Çıkaracak demedim zaten, çıkaracağız dediğini söyledim.

Aynen kanka, 3 kişilik Ukrayna 6 saatte yok olduğuna göre biz de kesin 2 güne pert oluruz.
Ee İHA, SİHA'nın tadı nasıl ? Güzel mi ? Yoksa hala soğan ekmek mi yiyorsunuz ?

Çıkaracak demedim zaten, çıkaracağız dediğini söyledim.
Ee ? Yine aynı şeyi kastetmiş oldun. Çıkarmayacak, ama sen çıkaracakmış gibi konuşuyorsun. Ne değişti ?

Ee? Yine aynı şeyi kastetmiş oldun. Çıkarmayacak, ama sen çıkaracakmış gibi konuşuyorsun. Ne değişti?

Çok fark var. Ben adamın çıkaracağız dediğini söyledim, çıkaracak demedim.
Galiba hepinizin ortak problemi okuduğunu anlayamama.

Adam kendisini hapse tıkanı mı destekler yoksa hapisten çıkaracağız deyip selam söyleyenlere mi?
Sizce normal değil mi destek vermesi?

AKP, Kürtleri kendine çekemeyince içeri tıkmışlardı adamı araları bozulmuştu :D Niye desteklesin ki? Hatta yargılanmadı ve suçu da somut bir şekilde kanıtlanmadı? Terörden girdi dersen patlıcam şurada :D

Çok fark var. Ben adamın çıkaracağız dediğini söyledim, çıkaracak demedim.
Galiba hepinizin ortak problemi okuduğunu anlayamama.
Cevabını verdim, kabul edip tamam demek yerine kendi kendine çelişip işin içinden sıyrılmaya çalışıyorsun. Sen kendini bayağı zeki sanıyorsun herhalde.

Aynen kanka, 3 kişilik Ukrayna 6 saatte yok olduğuna göre biz de kesin 2 güne pert oluruz.
Ukrayna arkasında NATO var Rusya'nın derdi sence Ukrayna mı yoksa Ukraynadan geçip saldıracağı başka ülkeler mi? Nato niye Ukranya'yı destekliyor sanıyorsun? Kendinizi güçlü gördüğünüz kadar Abd görmüyordur kendini.

Sinan Oğan'da ADAM'ın aydınlattığı yolda emin adımlarla ilerleyecek. İşte Türkiye yüzyılı.
Aynen adamın destekçileri adamı sildi hayatından AKP desteklese ne yazar, ayrıca Türkiye derken? Kürdistan diceksin bundan sonra.

Ukrayna arkasında NATO var Rusya'nın derdi sence Ukrayna mı yoksa Ukraynadan geçip saldıracağı başka ülkeler mi? Nato niye Ukranya'yı destekliyor sanıyorsun? Kendinizi güçlü gördüğünüz kadar Abd görmüyordur kendini.

Aynen adamın destekçileri adamı sildi hayatından AKP desteklese ne yazar, ayrıca Türkiye derken? Kürdistan diyeceksin bundan sonra.
Kürdistan hayali gerçekleşmeyecek bir hayaldir. Tek gerçekleşecek olan ve kaçınılmaz kaderde yazılan, kalbinde, alnında, beyninde Hâkk'ı barındıran halkıyla, cihan devleti olan Osmanlı'nın yeniden doğuşudur.

Kürdistan hayali gerçekleşmeyecek bir hayaldir. Tek gerçekleşecek olan ve kaçınılmaz kaderde yazılan cihan devleti olan Osmanlı'nın yeniden doğuşudur.
Kürtçenin resmi dil olmasındam başladı adamlar bunlar hala inanmıyor :D

Geri
Yukarı