Sinan Oğan Erdoğan'ı destekleme kararı aldı

Siz çok heyecanlısınız. Sinan Oğan Kemal'i desteklese, yine kitlesinden bir kesim RTE'ye atardı artık kesindi.

Ekrem İmamoğlu şu anki verilerimizle öndeyiz diye gezip Muharrem İnce'ye gönderme yapıp daha egosunu yenemezse...

Kılıçdaroğlu adaylığında diretirse, popülist Z kuşağı arkasına 6 ok koyup trollük yaparken ergen triplere girerse daha kaybedilecek çok seçim var. Acıyorum artık.

Koskcoca Türkiye devletinde oy verecek aday arıyoruz ya.

Cehennemin kapılarını ne güzel kapattı öyle!

Ülkeden nasıl kaçacağız şimdi? Korkuyorum...

Ben defalarca dedim, dinletemedim. Bu adam sandığınız gibi vatansever değil, AKP'ye yanlamak için sizin oylarınızı kullanacak, vermeyin oy diye. Dinletemedim.

AKP'nin bu seçimdeki politikası, terör üzerineydi. CHP'nin terörle el ele olduğu yönünde yalan politika yaptılar, ve Sinan Oğan'la Muharrem İnce bu politikanın bir numaralı adamlarıydı. Güzel de başardılar. CHP ve Kılıçdaroğlu defalarca terörü lanetlemesine, Öcalan'ın kesinlikle serbest bırakılmayacağını vs söylemesine rağmen insanların kafasına Oğan ve İnce çok güzel oturttu bu algıyı.

Şimdi de görevleri tamamlanmış şekilde biri çekildi öbürü AKP'ye döndü. Olan da bize oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı