Sınav kaygı ve heyecan için öneri

RideisLife

Femtopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkeste olan bir durum. Önce kabullenmek gerekiyor. Ben sınava girerken hep sınav ânını değil de sınavdan sonrayı düşünürdüm. " 3-3 6 saat takılıcaz 2 gün sonra koskoca yaz var oyunumu da oynarım mis ne istersem." bazen sınav ânını değil de sınavdan sonrayı düşünerek kendinizi mutlu edin. Sınavdan önce bu da benim önerim olsun. Unutmayın bu sınav sizden önemli değil. Başarılar dilerim.👋🏻

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkeste olan bir durum. Önce kabullenmek gerekiyor. Ben sınava girerken hep sınav ânını değil de sınavdan sonrayı düşünürdüm. " 3-3 6 saat takılıcaz 2 gün sonra koskoca yaz var oyunumu da oynarım mis ne istersem." bazen sınav ânını değil de sınavdan sonrayı düşünerek kendinizi mutlu edin. Sınavdan önce bu da benim önerim olsun. Unutmayın bu sınav sizden önemli değil. Başarılar dilerim.👋🏻

Aslında o çocuklarda kaygıları yok bazılarının aileleri çok kaba oluyor ve çocuklarda korkuyor.

Kaygı heyecan korkuya gerek yok hazırlananlar çalışanlar hep başarır inşallah yapabildiğinizin en iyisini yapacaksınız arkadaşlar girecek arkadaşların hakkında hayırlısı olsun

Haklısınız hocam, ben de sıkıntılı bir durumda bulunduğumda dediğinizi uygularım hep.
Herkese başarılar 🙂

Geri
Yukarı