Sınav senesi PC alınır mı?

Alınmaz, ben Pc mi kaldırıp abime vermiştim daha birkaç aylık olmasına rağmen, bir sene o kullanmıştı, hiç bakmamıştım. Sadece birkaç defa beraber film izlemiştik.

Bütün mesajları okumadım ama galiba sınav senen olduğu için tüm gün evdesin. 2-3 saat oynasan zararı dokunmaz bence. Zaten tüm günün boş, ders çalışırsın. Uyku düzenini bozma, rekabetçi oyun oynama yeter 😃

6 ay bekle kesinlikle önerebileceğim bir eylem değildir gelmişim 21 yaşına sana şöyle tavsiye vereyim kendimden örnek verecek olursam ben 4 sene öncesinde Red Dead Redemption 2 daha yeni çıkmışken sınav senesinde bastım parayı aldım, sabah aksam oynayacağım diye sonra ne mi oldu? Bilgisayarımın 2 haftada bir tozunu aldım sadece, YKS günü gelince de girdim sınava kazandım bir üniversite sonra 3 aylık tatilde de dibine vurdum RDR'nin.

Kaldı ki üniversiteye geçtikten sonra okul zamanı da oynayabilirsin ilk haftalar kaynaştırma vb geçiyor derslere geç başlanıyor liselere göre 2-3 hafta kaynaştırma oluyor üniversite de o zaman oyna oyununu.

Yeri gelince oyun oynayacağınız ve ders çalışacağınız zaman da olacak. Sürekli olarak ders çalışabilmeniz mümkün değil. Kendimi kontrol edebilirim diyorsanız alın, neden olmasın? Sonuçta her sene fiyatlar sabit kalmıyor.

Yeri gelince oyun oynayacağınız ve ders çalışacağınız zaman da olacak. Sürekli olarak ders çalışabilmeniz mümkün değil. Kendimi kontrol edebilirim diyorsanız alın, neden olmasın? Sonuçta her sene fiyatlar sabit kalmıyor.
Katılıyorum. Millet alma yazmış. Çok komik gerçekten. 1 senede %100 zamlanıyor her şey üstüne sabah 9 da kalkıp tüm gün ders çalışmak imkansız bana göre.

Arkadaşlar sınav senesindeyim, mezunum. Aşırı oyun oynama isteğim var sizce bu yıl PC alınır mı?
Eğer sınavda gerçek bir hedefin varsa alma aşırı oynamak istiyorum diyorsun alırsan iradeli bir şekilde kullanamayacağın açık, arkadaşınla gittiğin PS cafeyle idare etmeye çalış çünkü o bile kesmiyorsa kendi pcni aldığında sınav yılın yalan olur

Geri
Yukarı