Sınav senesi PC alınır mı?

Katılıyorum. Millet alma yazmış. Çok komik gerçekten. 1 senede %100 zamlanıyor her şey. Üstüne sabah 9'da kalkıp tüm gün ders çalışmak imkansız bana göre.

Çalışılabilir, çalışılmaz demiyorum ama ne kadar verimli olacağı tartışılır.

Hocam tabii ki insan bazı boş vakitlerinde kafa dağıtmak oyun oynamak ister ama bence sınava kadar dişinizi sıkmanız daha doğru olacaktır.

Arkadaşlar sınav senesindeyim, mezunum. Aşırı oyun oynama isteğim var sizce bu yıl PC alınır mı?

Asla almanızı tavsiye etmem hocam lakin şöyle yapabilirsiniz haftada 2-3 saat internet kafeye gidebilirsiniz eğer bilgisayar alırsanız oyun oynama isteğinizi kontrol edemeyip onu bir canavara dönüştürebilirsiniz.

Asla almanızı tavsiye etmem hocam lakin şöyle yapabilirsiniz haftada 2-3 saat internet kafeye gidebilirsiniz eğer bilgisayar alırsanız oyun oynama isteğinizi kontrol edemeyip onu bir canavara dönüştürebilirsiniz.
Ben hikayeli oyun seviyorum internet kafede oynanmaz ki.

Alınır hocam. Bu ekonomiyi düşündükçe alın ve kenara koyun derim. Sonrasında ise ders çalışın, iyi bir üniversite kazanın ve sonrasında sabahlara kadar oyun oynayıp dibine vurun.

Hocam biraz dişinizi sıkmanız lazım diğer hocalarım çok doğru söylemiş alıp kenara atabilirsiniz ama iradenize yenik düşüp oyun bağımlısı olarak da çıkabilirsiniz.
Alacağım aklım hep oyunlarda şu an tek istediğim tek düşündüğüm şey oyun oynamak.

@Silinen üye Aga senin netler nasıl merak ettim say mısın ea mı?
60 net civarı yaptım 2023 TYT'de. AYT'de de 30 net civarı geldi EA'da. Ama sözel sıralamam daha iyi geldiği için sözel bölüme yerleştim. Fakat bölümden memnum olmadığım için sınava tekrar girmeyi düşünüyorum. Şu anki netlerim biraz düşük 2023 YKS sonucuma göre.

Geri
Yukarı