Sınav senesinde oyun bırakılmalı mı?

Yer değiştir. Haftada 2-3 saat oynayıp günde 2-3 saati de kitap okuma/test çözme/konu çalışmaya ayırabilirsin. Daha da önemlisi oynadığın oyunları dikkatli seç. Sürükleyici hikaye oyunları veya kitlesi kanser FPS oyunları olmaması çok daha iyi.

Umutsuzluğa kapılmayın hocam.

Çoktan çözdüm 30 net civarlarındayım matematikte şu an.

Kitap harikulade. Ben de 11. Sınıfa geçtim ama bu yaz tatilinde TYT bitirmeyi hedefledim. En azından türkçe ve matematik bitmesini istiyorum. Fen de bakıyorum ama her gün farklı bir dersine. O yüzden yavaş ilerliyorum birazcık.

Kitap harikulade. Ben de 11. sınıfa geçtim ama bu yaz tatilinde TYT bitirmeyi hedefledim. En azından Türkçe ve matematik bitmesini istiyorum.

Ben de senin gibi 11. sınıf tatilinde matematik Türkçe ve feni bitirmiştim. Sana tavsiyem her dersten bir kaynak bitir ve konularını bitirdiğin dersin hemen branş denemelerine başla ben başlamadığım için unuttum şimdi baştan bitiriyorum.

485.8 Puan Almıştım 2 sene önce. Günde 3 saat PC, geri kalanı ders.
O zaman RX 5500 XT'li PC yoktu. Minecraft, GTA falan oynuyordum.
Yani işte mahalle lisesine gidip derslerine çalışıp iyi bir yer kazanacak kişi de var, muazzam bir fen lisesine gidip işsiz kalacak kişi de var. İş tamamen kişide bitiyor.

Ben de senin gibi 11. sınıf tatilinde matematik Türkçe ve feni bitirmiştim. Sana tavsiyem her dersten bir kaynak bitir ve konularını bitirdiğin dersin hemen branş denemelerine başla ben başlamadığım için unuttum şimdi baştan bitiriyorum.

Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim :). Umarım emeklerinin karşılığımı alırsın.

Geri
Yukarı