Sınav Sistemi İle İlgili Yorumum

BrainHacker

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Königswinter
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel Talebe
IMG_20171110_172634.jpg

Size dram nedir söyleyeyim mi?
(Baştan anlaşalım herkesin Dramı Kendine ona göre :cry:)
Dram dediğiniz şey okul açılmadan önce yeni YGS - LYS kitaplarını alıp bunlara çalışırken okul açıldıktan 1 hafta sonra sordukları sorulardan anca "10-15 Net" yapabilecek düşüncesizler topluluğunun "Bu sene sınavı değiştiriyoruz çünkü tek sorunumuz bu kaldı artık" demesi.

Şimdi bilenler 2 sistemde de yapacak zaten orası iyi ama biz kendimizi ona göre ayarlamışız adamlar çıkıp haybeye sistem düzeltiyor. Allah akıl fikir versin... Ne diyeyim ki?

Hani bir de diyor ya "Üniversiteye gelecek olanlar matematik ve Türkçe bilmeli" diye, işte buna sinir oluyorum. Daha kendileri yapamazlar o soruları gelip burada bize ahkam kesiyorlar delleniyorum.

Bu arada sınavdan önceki gün bile bir şeyler değişebilir hazırlıklı olun... (İroni var yani söyleyeyim de sonradan şey olmasın ..)

Son düzenleme:
Ah... ah. Türkiye ağlıyor... Bu sınav sistemi ile ne yapabiliriz ki? Eylem yapsak içeri atarlar. En iyisi çalışıp öğretmen olmak (dalga geçiyorum).

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı