Sınav stresi nasıl atlatılır?

Lucky7

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
10.sınıfım 11e geçeçeğim ve özelikle TYT postları görünce içimi korku kaplıyor ne yaparım diye bu zamana kadar çalıştım ama artık hiç çalışma isteğim yok hem de hiç ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün girdim sınava. Anlatıldığı kadar stres yapmadım hatta hiç yapmadım desem doğru olur. Evde sınav ortamına alışmak için masanı boşalt saatini kur deneme çöz. Ben hiç çalışmadim fakat son 1 ay Full deneme cözdüm. Yararı oldu tabii. Konulari aksatmadan çalış denemelere özen göster bitti gitti. Sınav bu, roket bilimi değil.

Dün girdim sınava. Anlatıldığı kadar stres yapmadım hatta hiç yapmadım desem doğru olur. Evde sınav ortamına alışmak için masanı boşalt saatini kur deneme çöz. Ben hiç çalışmadim fakat son 1 ay Full deneme cözdüm. Yararı oldu tabii. Konulari aksatmadan çalış denemelere özen göster bitti gitti. Sınav bu, roket bilimi değil.

Arkadaşın yazdığı aslında mantıklı ve bu sınav olayını çok takarsan zaten doğal olarak stres yaparsın.

Stres yapmana gerek yok. Çünkü stres yapman sana kaybettirir. Ben ilk defa yks girdim streste yapmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı