Sınava çalışırken oyun oynamak sorun yaratır mı?

Bu sana bağlı. Deneme sonuçların kötü olursa oluyor demektir. Başarın yüksek mi bir kere? 8'inci sınıfa kadar notların ortalama ise zaten çalışma işi az yoracaktır seni.

Arkadaşlar merhaba, iyi günler. LGS ogrencısıyım. Gunduz ders calıssam, gecelerı ise oyun oynasam; profesyonel Valorant oyuncusuyum, bu işten hem Boost olsun hem takım maaşı olsun para kazanıyorum. Sizce calışmam da sorun çıkartır mı? Sormak istedim. Şimdiden teşekkürler.
LGS'de iyi bir sonuç elde etmiş birisi olarak ben bütün haftasonları arkadaşla FIFA atıyordum. Günde 2 3 saat ders çalışıp boş vaktinde de istediğini yap.

Düzenine zarar vermiyorsa neden olmasın. Bende LGS'ye hazırlanırken sürekli LoL oynardım ve hiçbir sorun çıkmamıştı halada çıkmıyor xd.

arakdaşlar valorantta immo3 430rr seviyesindeyim ama aklımda esporcu olma hayalı gibi bişey yok hedefim düz 390 puanlı bir anadolu lisesi

Arkadaşlar merhaba, iyi günler. LGS ogrencısıyım. Gunduz ders calıssam, gecelerı ise oyun oynasam; profesyonel Valorant oyuncusuyum, bu işten hem Boost olsun hem takım maaşı olsun para kazanıyorum. Sizce calışmam da sorun çıkartır mı? Sormak istedim. Şimdiden teşekkürler.
LGS'ye daha bir yıl var. Şimdiden başlamanı asla önermem. Ben ilk dönem çalışmaya başlayıp ikinci dönem bırakmıştım ona rağmen iyi bir sonuç aldım. Aralık gibi çalışmaya başlasan yeter. Onun dışında oyun ders çalışırken olmaz. Denendi ve onaylandı.

arakdaşlar valorantta immo3 430rr seviyesindeyim ama aklımda esporcu olma hayalı gibi bişey yok hedefim düz 390 puanlı bir anadolu lisesi
Son 3 ay sağlam çalış 400+ puan alırsın.

LGS'ye daha bir yıl var. Şimdiden başlamanı asla önermem. Ben ilk dönem çalışmaya başlayıp ikinci dönem bırakmıştım ona rağmen iyi bir sonuç aldım. Aralık gibi çalışmaya başlasan yeter. Onun dışında oyun ders çalışırken olmaz. Denendi ve onaylandı.
Hocam ders çalışırken oyunun olup olmaması kişiye göre değişir bence. Ders çalışmaya başlama zamanı da keza öyle. Yeterli süre ders çalıştıktan sonra problem olacağını düşünmüyorum. Hafta sonları çoğunlukla oyun oynayarak 0.35 yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı